Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy kell teli hólyaggal...

Hogy kell teli hólyaggal menni a 12. heti ultrahangra?

Figyelt kérdés

Oké, lehet, hogy hülye kérdés, de...


Reggel 8-ra kell mennem az ultrahangra. Ha felkelés után nem megyek el pisilni, szerintem kb. hólyaggörcsöm lesz, mire felfekszem a vizsgálóra, ha pisilek reggel, akkor viszont attól tartok, kevés lesz a vizelet.


A múltkor is 8-ra mentem a 7. heti UH-ra, akkor pisiltem reggel és próbáltam utána sokat inni, de így is mondták, hogy nincs eléggé teli a hólyag.


Ti hogy oldottátok ezt meg?



2020. okt. 1. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Letojtam. Max. átvált hüvelyi uh-ra, ha kevésnek érzi. Így is lett.

Érdekes. egyébként hogy csak egy szonográfus nem tudott soha megvizsgálni "átlagosan teli hólyaggal". Neki még az is kevés volt, amikor úgy éreztem, menten bepisilek.

2020. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran járok alapesetben is mosdóba, így csak annyit csináltam, hogy közvetlen uh nem mentem mosdóba, csak 1 órával előtte, amikor munkahelyről elindultam. Nem szóltak hogy kevés.
2020. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mondták, hogy úgy kell menni, nem is úgy mentem. Senki nem szólt egy szót se... Sőt, elküldtek sétálni meg pisilni közben, hogy felébredjen a baba
2020. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyakran kell pisilnem, így az előtte lévő 1 órában nem mentem, viszont annyira tele volt, hogy elküldtek pisilni, mert már attól nem látták :D
2020. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el reggel pisilni nyugodtan, aztán igyál sokat. Max hüvelyi lesz de megvan a magánvéleményem arról az ultrahangosról akinek nem mindegy egy 12 hetes magzatnál mennyi pisi van a hólyagban..
2020. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett, sőt, külön szóltak, hogy mindenképp menjek el előtte mosdóba.
2020. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem is értem, minek telt hólyag? Második babámat várom, hamarosan szülök, havonta nézte a dokim uh-n a babát ,de soha nem kellett telt hólyag.
2020. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk ki is van írva az ajtóra, hogy csak üres hólyaggal menjünk be.
2020. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

5 perccel előtte pisiltem


Doki:

Nagyon szep telt a hólyag, minden szépen látszik...



Szóval igyál sokat, és pisilj nyugodtan🤨

2020. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!