Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti ultrahangra üres...

12. heti ultrahangra üres vagy teli hólyaggal kell menni?

Figyelt kérdés

Halvány emlékeim szerint üressel kell, mert hüvelyi vizsgálat.


A hölgy nem mondta, akitől az időpontot kértem, visszahívni nem szeretném, mert elég nehézkes volt elérni.


Köszönöm szépen a válaszokat!



2013. nov. 11. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem mindig telt hólyaggal hívtak vissza.
2013. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindig kifejezetten azt kérik, hogy pisiljek előtte. 26 hkm
2013. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a 12 hetes hüvelyi, mindenkit elküldenek előtt pisilni.
2013. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem soha senki egy ultrahangnál sem mondta, hogy pisiljek előtte vagy sem, úgyhogy ha kellett mentem, ha nem nem, senki nem mondta soha, hogy baj/nem baj, hogy voltam/nem voltam. Szóval szerintem ez kicsit túl van lihegve. A babát látni fogják már, mert szép nagy, akár mész előtte pisilni akár nem. Nekem 12. héten már hasi uh volt.
2013. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért kell teli hólyag a hasi UH előtt, mert a húgyhólyagod úgy működik, mint egy tükör és jobba látja a kicsit megbúvó szerveidet.

Terhességi UH-nál ez ennyire nem fontos már, mert elég nagy a baba és ráadásul a méhed van a legközelebb a hasfaladhoz, minden más szerved a méh mögött van.

A SOTE 1-es nőin hasit UH-ot csináltak előtte, én elmentem előtte pisilni, nem volt gond.

2013. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!