Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kislányt szeretnék, úgy...

Kislányt szeretnék, úgy hallottam ,h van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,h ha a petefeszekből ki vesznek valamit akkor csak kislány fogant meg, nem tudom pontosan erre a kifejezés,tudnátok infót adni vagy esetleg dokitajánlani akivel beszélgetnék?!

2020. okt. 5. 20:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Van egy megoldás amivel azt hiszem valami mágneses technikával laborban egyesével elválasztják egymástól az X és az Y kromoszómát hordozó spermákat de ezt Magyarországon nem csinálják meg és nyilván külföldön is csak csillagászati összegért. Fun fact: A Beckham házaspárnak egyébként ezzel az eljárással lett lánya 3 fiú után.
2020. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Kis biológia továbbképzést javasolnék előbb. Ha nem sikerül megértened az ember szaporodását, akkor esetedben a teljes petefészek eltávolítását tudnám javasolni. Biztosan nem lesz fiad. Mondjuk lányod sem, de ennyi ésszel ne is legyen inkább.
2020. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért tartotok butának, csak egy állást tettem fel, ami nem azt jelenti h el is hiszem, csak rá kérdeztem.
2020. okt. 5. 22:38
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem aki nem tudja elfogadni, hogy a gyerek neme nem befolyásolható, az ne akarjon gyereket.

Természetesen tudom, hogy több technikával is befolyásolható, de az gondolom ez etikátlan nagyon kevés kivétellel. Pl ha a szülök olyan genetikai betegséget hordoznak, amit csak az egyik nem örököl vagy ilyesmi.

Két egészséges ember ne akarjon már ilyen durván belenyúlni a természetbe. Szerintem.

2020. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

3 opció jutott eszembe.


1. Troll vagy, és ingerelni akarod a népet?

2. Nagyon fiatal vagy?

3. Nagyon butus vagy..?(már bocsánat.)

2020. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
Mivel különb egy kislány, hogy annyira azt akarsz ? Eszem megáll.
2020. okt. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

A gyerek neme a férfi hímivarsejtjén múlik!


Vagy Y kromoszóma van benne, vagy X.


Szóval a nő petesejtjeiben hiába turkálna a doki. Abban csak X van.

2020. okt. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

7es, mi 7-8. osztályban tanultuk ezt, sőt a mutálódásokat is :-D


Van megoldás, magyarul azt hiszem petesejt szelekciónak hívják, mikor mesterséges megtermékenyítés során csak a "kellő" nemű gyereket ültetik vissza. Ezt viszont csak egyetlen egy esetben alkalmazzák, ha a szülőknél bizonyíthatóan kromoszómához kötött fejlődési rendellenesség van. (Haemophylia, ami bizonyítottan a fiú magzatokat betegíti meg, a lányok csak hordozók)

2020. okt. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nyolcadikos anyag, valóban!


[link]

2020. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen megoldható, kiveszik a petefészket, (vannak gének amiket kár szaporítani) és örökbe fogadsz egy lányt 🙄
2020. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!