Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Rizikófelmérési lap. Voltam...

Rizikófelmérési lap. Voltam nőgyogyásznál,és adott rizikófelmérési lapot, és leletet. A rizikófelmérési lap kinek kell, a védőnőnek? A kiskönyvhőz?

Figyelt kérdés

#Rizikófelmérési lap.
2020. nov. 2. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen nem volt!A doki állapított meg mindent(mármint,hogy van-e koraszülésre hajlam vagy bármi más veszélyeztetettség...)töltsd ki és kész4valaki majd kéri...
2020. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta, amikor már kiállította a kiskönyvet, hogy valamikor hozzam. Aztán mire meglett, védőnőváltás lett, a másik nem kérte. Egyébként engem egy pajzsmirigy hashimoto betegséggel már rizikósnak írtak. Annyit jelent asszem hogy nem lehet csak szülésznővel szülni? Vagy rosszul tudom? Na mindegy.
2020. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos töltötte ki és avval mentem a védőnőhöz. Pajzsmirigy problémával engem is rizikó faktorba soroltak.
2020. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Védőnőnek és háziorvosnak
2020. dec. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!