Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Köteles vagyok az sztk-s...

Köteles vagyok az sztk-s orvoshoz menni, hogy tudjak járni a védőnőhöz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 hetes terhes vagyok. Magán orvosnál voltam először és továbbra is hozzá szeretnék járni. Az sztk-s orvossal nem jövök ki, és ő van egyedül. A kérdésem az lenne, hogy őt ki tudom valahogy kerülni? Elég a magán doki papírja ahhoz, hogy tudjak járni a védőnőhöz? Előre is köszi

2021. jan. 23. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elég! Nem függ össze a kettő, a lényeg hogy a kötelező vizsgálatok legyenek elvégezve.
2021. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jártam sztk-s nôgyógyászhoz, két gyerekem van 🙂

A védônô lehet h felírja majd az orvosod nevét, de nem vagy köteles az sztk-ba járni

2021. jan. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Én se járok sztk-s orvoshoz. Húzza is érte a száját a doki, mert időnként átküld hozzá a szomszéd kórterembe a védőnő beutalóért. Olyankor kapom a lenéző pillantásokat. Bár nekem személy szerint nem az orvossal lenne bajom - mondjuk nem ismerem, szóval nem tudom milyen - hanem a kórház, ahova tartozik, azt én messziről elkerülöm. Ezért járok magán rendelésre. A védőnő attól még ugyanaz, akihez körzetileg tartozom.
2021. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

2-es vagyok.


Háziorvostól beszólást már én is kaptam. Hogy akkor a kötelezô laborokat miért nem magánban intézem, mert így neki kell beutalót adni, ami neki pluszmunka!


Visszakérdeztem, hogy mégis hogy lenne ez plusz munka, amikor ezek kötelezô vizsgálatok, ha nem tévedek, tehát ha nem

járnék magánba, akkor is neki kellene beutalót adnia. Erre már nem tudott válaszolni...

2021. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!