Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 20. heti genetikain hiányzó...

20. heti genetikain hiányzó végtag?

Figyelt kérdés
Sziasztok eddig minden vizsgálaton rendben volt minden ma volt a 20.Hetes genetikai vizsgálat ahol azt mondták a jobb kezén lehet nincsenek meg az ujjai a bal kézen nyújtva volt a jobb kezén meg vagy ökölben volt vagy hiányzik. Az lenne a kérdésem hogy ez nem derült volna ki korábban?
máj. 14. 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt tegnap voltam a saját nőgyógyászomnál ott nem talaláltak rendellenességet, a main viszont igen.
máj. 14. 19:38
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos hogy elmennék egy másik genetikushoz hogy megnézzék.

Az hogy a saját orvosodnál minden ok volt az normális. Ő nem a végtagok számolgatja.általánosságban nézi meg a babát és bem aptó részletekben.

máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj el egy másik orvoshoz.

Amúgy szerintem kiderult volna, de kitudja. Minél hamarabb menj el másik orvoshoz. Kérlek írd majd meg hogy mi volt.

máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kaptam beutalót Pestre 30.án kell mennem de elötte megpróbálok bejutni egy 4Dre hogy megnézzek ott is. Megírom ha tudok már valamit.
máj. 14. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok kérdező! Jól teszed, én is megnézetném máshol is. A nőgyógyászod is észrevehetné, bár az is tény, hogy sokszor ott tényleg nem ezeken van a hangsúly.
máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 babyboom567 ***** válasza:
62%

amnionköteg szindróma okozhat méhen belüli amputációt, de elvileg azt is kellett volna látni.

Kérdező,kitartás! A mai technika mellett teljes életet tudna élni akkor is ha az egyik kezéről hiányoznak az ujjak.

Nekem 3 ismerősöm van.Az egyik egy két gyerekes anyuka,könyök alatt hiányzik az egyik keze és alkarja.Mindent meg tud csinálni.

A másik már ő is felnőtt, őt gyerekként ismertem általánosban jártunk együtt,ilyen bogyók voltak az ujjai helyén.Semmibe sem kellett segíteni neki sosem.Minden táborban,minden rendezvényen ott volt,mindent is csinált a kerítés-festéstől,a fára mászásig.Őszintén sosem vettük észre,hogy nincsenek ujjai.

A harmadik egy fiú,őt gimiből ismertem,sérült szülésnél,és a jobb karja teljese lebénult,és elsorvadt.Osztályelső volt,tanulmányi versenyekre járt,egyetemet végzett,már családos ember.

És azt sem felejtsük el, hogy olyan kézprotézisek vannak már,hogy hihetetlen.

Kitartás!!

máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, próbálok pozitív maradni amennyire ez lehetséges
máj. 14. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyetemen volt egy szaktársam, akinek nem volt az egyik oldalon kézfeje. Azt nem tudom születésétől kezdve, vagy később történt valami, de építésznek tanult, szóval a másik kezével szépen tudott rajzolni.
máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kérnék magánba egy 4-5D s vizsgàlatot,ott biztos tökéletesen látni fogják, mi is voltunk. Mondd el nekik mi van s kérj SOS sürgős időpontot. Majd írj mi volt, nagyon szorítok, szerintem csak ökölben volt neki, lehrt boxoló lesz! :)
máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok függ attól, hogy ki vizsgált és mennyire tapasztalt az illető. Ezzel nyilván nem azt mondom, hogy nem volt hozzáértő az illető csak a tapasztalat, a gép minősége, mennyire régi stb. ezek mind mind sokat számítanak. Az ujjak hiányát sima 2D-s ultrahangvizsgálattal is lehet látni, hiszen nézik a csontokat. Nyilván ha hiányzik a csont akkor nincs meg az ujj lágyszöveti része sem. Keress egy olyan szakembert aki kifejezetten a magzati ultrahangvizsgálatokra specializálódott. Több ilyen szakember van az országban, pl Dr. Tindrenczel Zsolt, Dr. Hajdu Krisztina és még jó páran.
máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!