Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Rózsekert Medical Centerbe...

Rózsekert Medical Centerbe mennyi időre kaptatok időpontot? Mennyivel előbb kérjek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

- Jó napot kívánok, időpontot szeretnék kérni.

- Jó napot hölgyem, 3 hét múlva kedden van az első időpontunk, délelőtt 10kor, megfelel?

- Dehát, én direkt rákérdeztem a gyakorikerdesek.hu-n hogy mennyivel előbb kell időpontot kérni és ott azt mondták nekem hogy mindig van már jövő hétre is időpont! Hogy van ez???

- Hölgyem, semmi közünk a gyakorikerdesek.hu-hoz, legközelebb minket kérdezzen.

2021. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Nekem január 14-én a választott orvoshoz a február 1-13. között esedékes első trimeszteri genetikai szűrésre február 12-re tudtak időpontot adni. Persze én ragaszkodtam a női orvoshoz, ha nem ragaszkodsz hozzá, akkor könnyebb az időpont egyeztetés is. A lényeg, hogy 12+1 és 13+6 között legyen az időpontod, nekem pl az asszisztens azzal kezdte az egyeztetést, hogy mikor töltöm konkrétan a 12 hetet.
2021. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!