Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jár/járt vki a Rózsakert...

Jár/járt vki a Rózsakert Medical Centerbe terhesség gondozásra? A 12. hét után csak a 20-héten kell menni legközelebb? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Voltam a 12.heti kombinált szűrésre,viszont nem kaptam időpontot a következő vizsgálatra.Felhívtam őket,mint kiderült (nem tudtam),hogy a recepciónál kellett volna időpontot kérni,adtak időpontot,de csak a 20.hétre,mert az a köv.vizsgálat időpontja szerintük.A terhesség gondozási csomagban szerepel a 16.heti szűrés is (AFP). Vagy ez már nincs?
2014. ápr. 7. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én hozzájuk jártam 3 éve,meg voltam elégedve mindig,alaposak,kedvesek.

Viszont arra már nem emlékszem,hogy 16 heti szűrés volt e vagy sem.

Szerintem hívd fel őket,készségesen biztos válaszolnak

2014. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Roberta77 ***** válasza:

Megkérdezhetem pontosan hányadik hét mely napját javasolták

A 20 hetes ultrahangra?

Köszönöm!

Én is most fogok időpontot kérni a második genetikai uh-ra..

2014. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogyha csináltatsz kombinált vagy integrált tesztet ( ezek ugye nem tb támogatott, nem kötelező vizsgálatok, csak ajánlottak) akkor nem szükséges megcsináltatni a 16. heti AFP-t, annál is inkább, mert ezek a tesztek sokkal biztosabb eredményt adnak és az AFP vizsgálatot elég sok orvos már elavultnak tartja. Én integrált tesztet csináltattam és így nem volt afp a 16. héten.
2014. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen..ha ott "nincs orvosod", akkor csak a 20.heti genetikai uhra kapsz időpontot,kivélel,ha nem terhesgondozási csomagod van..! Én így tudom oda Én is csak a genetikai ultrahangokon voltam!

2014. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Roberta77 ***** válasza:

Kedves utolsó te hányadik hét melyik napján voltál?

Most készülök a másodikra :-)

2014. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4es vagyok!

Betöltött 19.héten kell menni (mert egyébként 18 hetes genetikai uhról beszélünk)!

Mellesleg nekem a doki ott mondta a 12 hetes ultrahangnál,hogy most kérjek időpontot a következőre,mert nem biztos,hogy lesz hely! Ugyanígy tettem..már megvan az időpontom a 30.heti UHra is!

2014. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4es vagyok ismét!

Komkrétan 19 hét 3. Napján voltam!

2014. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Roberta77 ***** válasza:

Köszi szépen :-) szerdán voltam 12. Hetin,ahol a gép 12+5-nek mért

Pedig úgy mentem oda,hogy 12+2 vagyok...

Szerinted a gép mérete alapján kérjem a második uh-t?

2014. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Én a 11+5 napon voltam kombinált teszten (picit korábban,mert a dokinak a köv.hétre már nem volt szabad időpontja,de elég nagy volt a baba ahhoz,hogy megcsinálják),utána még mentem teljes laborra,meg belgyógy.vizsgálatra - terhesség gondozási csomagom van -,és most meg a recepción meg azt mondják,h csak a 19-20 hét körül kell jönni.A honlapon fent van a csomag leírása,ott szerepel 16.heti gondozás.A dokit (Csermely doki) képtelenség elérni telefonon.Szerintetek írok az e-mail címre,megkapja a doki?

2014. ápr. 7. 22:17
 10/15 Roberta77 ***** válasza:

Én Elekes doktornál voltam

Úgy vettem észre folyamatosan jönnek hozzájuk,így nem csoda,ha nem bírod elérni Csermely doktort :-/

Mondjuk amikor ott voltam kb fél órát ott beszélgettek a recepciónál ;-) jó volna olyankor el csípni.

A rendelés szerint minden nap 1-ig vagy 2-ig van a rózsakertben,próbáld meg rögtön utána hívni.

2014. ápr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!