Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyire lehet hasi UH-n...

Mennyire lehet hasi UH-n pontosan meghatározni a magzat méretét 7 hetesen?

Figyelt kérdés
Az első UH-n voltam, elvileg 7. hét vége felé járok. Hasi UH-t csinált az orvos és azt mondta 6 hetes vagyok, jó szívműködés. Mindebből én egy kis fehér pacát láttam a képernyőn.:D Mondtam neki, hogy elvileg ez már 7. hét, mire ő, hogy persze az is lehet, korának megfelel a mérete és kész és hogy mi nem fogjuk látni itt, de ő látja hogy jó a szívműködés. Nyugatassatok meg, hogy csak azért mondta fiatalabbnak, mert 1-2 mm különbség nem látszik ilyenkor még hasi UH-n. Köszi :)

2021. márc. 12. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A leggagyibb uh-n is kb mm pontosan be tudják lőni.


Én 7+5ön voltam dokinál először. 14mm-t írt itthon a neten néztem, 7+5 a méret.

Iszonyú régi géppel, ahol én konkretan kb semmit nem tudtam kivenni a gyerekből. Hasi uh-t csinált.

2021. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy mensi szerint 7hetes terhes vagy, nem jelenti azt, hogy ténylegesen annyi. 7hete jott keg utoljára, de nem akkor volt peteérésed. de mivel annak az idejét nem lehet pontosan tudni, így uh alapján szoktak korrigálni. de a lényeg hogy minden oké, van szivhang is ezek szerint 😊
2021. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazan merte le, nincs is méret írva a lapomra. Csak megnézte hogy ott van, lattá a szivhangot de pontosan nem merte le. Legalábbis én nem láttam, nem mondta és nem írta le sehová. 1-2 perc volt az egész. Egyébként meg az ovuláció napjából számoltam a korát, mert tudom pontosan.
2021. márc. 14. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden orvosnak le kell írnia a méreteket...

Lehet csak te nem láttad a palíron

2021. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!