Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mindenhol ilyen tömeg van...

Mindenhol ilyen tömeg van vizsgalatoknal?

Figyelt kérdés
Ma voltam második trimeszter vervetelen, másfél óra csúszás volt, vagy húszan varakoztunk mint a szardiniak. Ha járvány van miert engedik ezt? Nem is merek elmenni legközelebb vizsgálatra, mert mindig csúszás van...

2021. márc. 23. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez még hagyján, a legtöbb kórházban 4-5 kismama + az újszülött csecsemőik vannak egy szobában. Gondold el, mi van, ha ott csak egy kismama Covidos...
2021. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk nem. 7re mentem és első voltam, utànam még jött 2 kismama.
2021. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Hely válogatja. Nálunk például nem engedik be azt a váróba, akinek fél óra múlva lesz esedékes az időpontja.

1: Ez nem ilyen evidens. A legtöbb kórházban PCR tesztelik a szülés előtt a kismamát és a kísérőt, pont azért, hogy ne kerüljenek össze egészségesekkel ha ők pozitívak lennének.

2021. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
1-es, de nem közvetlenül szülés előtt, én ilyen kórházról speciel nem is tudok, kb. mindenhol 2 héttel vagy több nappal előtte van koronavírus-teszt (nálunk a 38. Héten, ha az negatív, utána nincs már több és a kísérőt sem tesztelik).
2021. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is max fél órával az időpont előtt lehet bemenni a rendelőbe, minden szakrendelésnél így van. A szülést nem tudom, de pl. a kislányommal most voltunk kórházban, és csak úgy engedtek fel vele az osztályra, hogy mindkettőnket teszteltek. Erre biztos figyelnek a szülésnél is.
2021. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Szegeden külön van egy hely ahol csak a kismamáknak veszik le a vért pont azért, hogy ne kelljen sokat várni és sok ember között lenni. Covid előtt sok kismama várt a váróban ettől függetlenül, plusz akik cukorterhelésre mentek sokan ott várták meg a 2 órát. Most covid alatt senki sem várakozhatott már ott. Ha levették a vért el kellett hagyni az épületet. Ez pl nekem nagyon tetszett!
2021. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sincs sor. Mindenki időpontra. A cukorterheléses kismamik a folyosó végén 2 széknyire ülnek egymástól (szintén időpontos a labor is, szóval nincs tumultus).

Nálunk normálisabbak lettek a körülmények mint előtte.

2021. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk időpont van és csak 10 perccel előtte mehetsz be, addig az utcán kell várni, bent meg rögtön kapod a papírokat, meg a sorszámodat és szinte azonnal hívnak is be.
2021. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én a kislányomat vittem több minden miatt szakrendelésre a kórházba (itt a kórházban van a szakrendelés), de rengetegen voltak!! Tömött folyosók...


Szerencsére mi már átestünk a covidon decemberben.

2021. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mi Sztk-nkban a labornál elvileg időpont van, de gyakori a csúszás. Mikor 8-ra volt időpontom, akkor nem volt nagy tolongás és lényegében időben sorra is kerültem. Mikor másik rendelésre mentem és 9:30 körül elsétáltam a labor mellett, akkor azért elég sokan voltak. Ha egyszer elkezd csúszni, nem sok esélyük van behozni már. És hiába tudom, hogy egy óra csúszásban vannak, be kell menni, mert ha x órára van időpontom, akkor x óra 5 perckor már nem adja ki a rendszer a sorszámomat.
2021. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!