Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 hetes uh-n mennyire volt...

12 hetes uh-n mennyire volt aktív a babátok?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam uh-n, de az én gyerekem nem nagyon akart mocorogni, pedig reménykedtem, hogy láthatom kicsit rugdosni vagy "integetni", mivel ugye ezekből még semmit nem érzek. Szonográfus szerint aludt éppen, ezért megmozgattak engem ide-oda egy kicsit, attól váltott pózt, meg picit fészkelődött, de aztán újra összegömbölyödött. Azt mondták semmi baja, nem szoktak mindig "bulizni", de kicsit akkor is csalódott vagyok. Nektek mennyire volt aktív a babátok? Lehet valahogy aktivizálni őket, hogy következő ultrahangon jobban mozogjon? :D
2021. márc. 30. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem ugyanígy volt.

Nem volt hajlandó mozogni pedig ettem a csokit és itattak velem üdítőt is még a vizsgálat alatt is.

Aztán voltam ultrahangon 16.hetesen és most nem rég a 18 hetes genetikán.... Hát egyik vizsgálaton sem volt hajlandó mozogni. Pedig az orvos is és én is mozgattuk már a hasam, de hiába. Csak aludt eddig az összes vizsgálaton 😂

Az elején én is csalódott voltam, most már nincsenek elvárásaim 😅 örülök hogy jól érzi magát oda bent 😁

2021. márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik véglet vagyok, az én babám akkora bulit nyomott le odabent, hogy alig tudták lemérni. Szóval az sem a legjobb. De egyébként én reggelente szoktam inni egy gyengébb kávét, lehet amiatt volt ennyire aktív.
2021. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mélyen aludt a 12. UH alatt, a végére kelt csak fel, és egyből elkezdett páros lábbal rugdosni... Ez előrevetíette a következő pár hónapot is. :)
2021. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is múlthéten voltam 18.hetin. Egész délelőtt a csokit ettem és a kólát ittam hogy hátha mozog majd 😅 amikor bementem az orvos meg is jegyezte hogy milyen kis lusta, mivel meg sem mozdult. Ahogy kijöttem u.h-rol 5perc nem telt el és elkezdett mozogni 😅 aktív volt utána egész délután 🤔😅 De 12hetin sem mozdult meg, akkor is aludt 😅
2021. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk A baba aludt a vizsgálat alatt, doktornő megnézte/mérte, majd nézte tesót. B baba ébren volt, mocorgott, bár nem vitte túlzásba. Majd ahogy húzta a hasamon a doktornő az UH fejet, A baba ugy döntött, hogy akkor felébred, nyújtózott egy hatalmasat ("nőtt" is 3mm-t :) ) majd mocorgott egy picit ő is. :) Még felénk is fordult. :)
2021. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetesen ficergett-mocorgott, de alapvetően és leginkább a hátát mutatta. Vagy tíz percig lökdöste a szonográfus az ultrahangfejjel, akkor végre fordult egy kicsit és le tudta mérni, amit akart.
2021. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a 12 hetes vizsgálaton annyira mocorgott, hogy alig tudta megvizsgálni a doki. Egy idő után már picit kezdte is elveszíteni a türelmét.

Április 19-i héten megyek 20 hetes ultrahangra, kíváncsi vagyok milyen lesz :)

2021. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a másik végletbe tartozom. A 12. És a 19.héten is alig lehetett lemérni. A 19hetesen a doki vissza is rendelt 3 hét mulvára mert annyira mozgott hogy nem látta a szívét rendesen. Mire megnyomta a gombot már nem azt merevítette ki mint amit látott. 22hetes kontrolon szintén ez volt annyi kölünbséggel hogy nagyobb volt és jobban látszott de még így is vissza kell mennem 26hetesen még egy kontrollra. Szóval jobb lett volna egy alvó picibaba.

És amúgy én egy szem cukrosat nem ittam ettem előtte.

2021. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!