Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr Zsirai László Istenhegyi?

Dr Zsirai László Istenhegyi?

Figyelt kérdés
Valakinek van tapasztalta a doktor úrral kapcsolatban? 12. heti kombinált tesztre megyünk hozzá. Nemét megszokta tudni tippelni? (Tudom sok mindentől függ de most nem erre vagyok kiváncsi)
2021. aug. 30. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ultrahangos orvos, kedves is, nemét nem hiszem, hogy megmondja, nekem azt mondta tippelhetne naximum, de nem fog, 18. héten teljesen biztosra mondta a nemét és az is lett.
2021. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nála voltam. Nagyon alapos volt, a nemét nem tudta megmondani (egy pillantást vetett rá, és mondta, hogy ennyiből nem látszik). A tarkóredő vastagságot többször visszamérte. A vizsgálat részletességével meg voltunk elégedve. Ugyanakkor nekem nagyon fájt a vizsgálat, szerintem indokolatlanul erősen nyomta a hasamra az ultrahang fejet (ahányan vizsgáltak még, senki nem csinálta ilyen durván, és nem arról volt szó, hogy az elején finoman csinálta, csak nem látta jól, hanem a kezdetektől kb a gerincemben éreztem...). A stílusa nem mézes-mázos, de nem is azért megy az ember. Ettől függetlenül nem volt nekünk annyira szimpatikus, mint orvos, bár a szakmaiságát nem kérdőjelezem meg, megbízható ismerős ajánlotta, ezért mentünk hozzá, és amit kellett, azt profin csinálta.

Most is terhes vagyok, az Istenhegyire megyünk, de direkt máshoz kértem magam.

2021. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tippelt nemet, azt mondta talán lány. 1 hét múlva a Panoráma teszt megerősítette.
2021. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapos volt, pedig aznap látszott rajta hogy fáradt, de még így is rendes volt nagyon, férjemnek angolul röviden magyarázott pedig azt tényleg nem vártam volna el tőle. Nekünk kérdezte, tippeljen-e, mondtam igen, és bevált a tippje (fiú). Mindent szuperül mért, magyarázott.


Mivel tele hólyaggal kell menni, és ilyenkor még kicsi a magzat, valóban előfordul hogy nyomják az ultrahangfejet és az kellemetlen, de azért csinálják, hogy jól láthassanak, iszonyú koncentrálás kell a zseniális technika meg az alapos szakmai képzés mellett ehhez a melóhoz, főleg a 12. heti ultrahangnál.

2021. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2021. aug. 31. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!