Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » PAPP-A 25,22 mit jelent?...

PAPP-A 25,22 mit jelent? (12.heti genetikai vizsgálat)

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 11:54
 1/10 A kérdező kommentje:

illetve FB-HCG 46,96?!

Jó eredménynek számít?

Oké, kérdezzem az orvost, hozzá 2 hét múlva megyek, és jól jönne egy megnyugtatas addig is :)

2021. szept. 4. 11:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen mérték egységben van megadva
2021. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így semmit nem jelent mert a momban megadott érték a mérvadó. Jó tanács ne kutakodj és fórumozz, várd meg az orvosod mit mond.
2021. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ott kéne lennie a referencia tartománynak a leleten. Annak alapján el tudod dönteni, hogy jó vagy sem.
2021. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi nincs rajta sajnos.. a referencia érték sem, ki van húzva.
2021. szept. 4. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Az sincs rajta, hogy mennyi esélyed van a három szűrhető betegségre?
2021. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 10. Héten volt a vérvétel? Tehát uh-ra csak két hét múlva mész? Mert akkor az eredmény, majd az uh-val együtt lesz meg.
2021. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez volt ráírva:

“Az eredmény önmagában nem, csak az ultrahang vizsgálat adataival együtt értékelhető a megfelelő szoftver alkalmazásával.”

2021. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nálunk a 12. hetes ultrahang együtt van egy vérvétellel, illetve egy vizelet vizsgálattal, ekkora történik ez szűrés is. Nincsen rajta az égvilágon semmi, 1 soros táblázat, ennyi szerepel rajta, amit leírtam. Se utána, se előtte nincsen sajnos semmi.. még táblázaton belül másik oszlopban sem.. alatta is csak annyi látható, hogy ki elemezte a mintát.

Ezért nem tudom, hogy most ez pontosan mit jelent, esetleg jelezhet-e gondot, ami által az orvosomat hamarabb fel kellene keressem, mint 2 hét ☹️

2021. szept. 4. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Nekem is a vizelet, vérvételes leletem. Ez a két érték volt rajta. Illetve az alatta lévő sorban volt írva ez a szöveg. Majd két héttel később volt egy nagyon alapos ultrahang. Azt nézték össze ezzel a két eredménnyel.
2021. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!