Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ez jó CTG eredménynek számít(3...

Ez jó CTG eredménynek számít(38 hetes)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltam CTG-n és sajnos orvossal nem tudok beszélni, mert a szülésznő csak gyorsan elviszi az eredmenyt valamelyik éppen rendelő orvosnak akivel én nem is talalkozom. Már 2x voltam és eddig mindig szép "hegyes-dombos" volt az eredmény, de most szinte végig a szivhangnal egy vonalban megy a gráf. 2 helyen van olyan, hogy picit feljebb megy a szivhang. Nem várom, hogy diagnozist mondjatok hiszen látta az orvos es alairta, hogy okes, de erdekelne, hogy van-e valakinek ilyen tapasztalata vagy ilyen eredménye, hogy alig ment fel a pulzusa a babának. Úgy hallottam, hogy ha nem ugrik ki sokszor akkor az beszukult szívhangra utal, de hat gondolom, akkor nem engedtek volna haza. A másik bajom, hogy a szülésznő aki csinalta a ctg-t mondta közben, hogy jó aktív a baba miközben amúgy meg sem mozdult.

Nagyon köszönöm, ha valaszoltok!



#CTG #38. hét #kevesmozgas
2021. szept. 17. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam ctg-n, mindkétszer 25 perc után elküldtek lépcsőzni meg csokit enni, mert egyszer sem mozdult a baba. Olyan másfél-két órát ültem ott mindkét alkalommal, mire lett értékelhető mennyiségű mozgás. Teljesen egészségesen született.
2021. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:). Hát engem nem küldtek el, de akkor lehet, hogy elég volt az, hogy 2x megmozdult.
2021. szept. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!