Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A terhesség vége felé milyen...

A terhesség vége felé milyen gyakran jártatok terhesgondozásra?

Figyelt kérdés

Most vasárnap fogom betölteni a 33. hetet.

Legutóbb 29+ 2 naposan látott orvos, akkor volt meg a harmadik nagy UH is.

Legközelebb most pénteken megyek, azaz 32+ 6 naposan, mert volt egy pici eltérés a vesénél az előző ultrahangon, és arra rá akar nézni, hogy hogyan alakul.

Ezután viszont csak 36+ 2 naposan fogok tudni menni hozzá, mert nem lesz az országban, meg időpont se volt, stb. Aznap lesz már CTG is.


Kérdésem az volna, hogy nem túl nagy a szünet a 32+6 és a 36+2 között ilyenkor már, vagy még belefér?

Egyébként problémamentes a terhesség eddig.



2021. okt. 19. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak havonta egyszer jártam.

Mivel minden rendben volt így nem volt indokolt h többször rámnézzen

2021. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy a szünet. 32. héten voltam, 36. hét a legközelebbi. Akkor lesz az első nst is, utána a következő rá egy hétre. 36 hetesen kezdenek el sűrűsödni a látogatások. Mit nézzen már a 32. héttől minden héten? :) Nem csinálnak ilyet problémamentes terhességnél, max ha nagyon le akarnak húzni pénzzel.
2021. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

29+1 utolsó uh

36+2 utolsó labor +kenetvétel

38+1 első nst

39+1 második nst, mivel nem lett jó így plusz egy uh

39+2 megszültem

2021. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31 hetesen voltam a nagy uh-n, ezután legközelebb 36 hetesen. Előtte is havonta jártam, a végén se kellett sűrűbben. 37 és 38 hetesen pedig ctg, utóbbin volt uh is, hátha attól felébred a baba. Két nappal később pedig szültem.
2021. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvosom van. 26 hetesen voltam nála, 30 hetesen genetikai ultrahang (másnál), erről csak elküldtem a leleteket (nem volt eltérés szerencsére).

Hozzá legközelebb 34. héten megyek és a CTG is akkor kezdődik (terhességi cukor miatt kicsit hamarabb).

Utána azt említette, hogy CTG hetente, de ha nincs eltérés ő max 2 hetente nézne meg.

Szóval nem, az a 4 hét kihagyás nem para. Ha valami fura tüneted van, akkor meg ügyelet.

2021. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha probléma mentes terhességed elég ritkán kell menned.probléma mentes terheség esetén, csak akkor mész terhes gondozásra amikor van időpontod vizsgálatokra
2021. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!