Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szolnokiak, Dr Bani Ferencrol...

Szolnokiak, Dr Bani Ferencrol velemeny?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok es probalom eldonteni kihez jarjak. Nekem picit mezes mazosnak tunik amit nem erzek annyira oszintenek. Vannak esetleg tapasztalatok vele?

Egyebkenta szules most hogy zajlik? En ugy tudom hogy annal mar nem lehet szulni akihez terhesgondozasra jartal. Ha programozott csaszar van eloirva akkor betesz valaki mashogy? Nalatok hogy ment Szolnokon?



2021. nov. 24. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Aktuális még a kérdés?
2022. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia igen
2022. febr. 10. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:

A terhesgondozás alatt abszolút segítőkész, minden információval ellát, ha kérdezel bármiről, szívesen beszélget. Felszerelt a rendelője, keddenként van a magán rendelés. Nekem a terhesség teljesen rendben volt, nem aggódtam.

Viszont nem nagyon lehet elérni telefonon, mert ha nem rendel, akkor kórházban futkos/műt/rendel vagy nem dolgozik és azért. Keddenként pl esélytelen hogy felvegye.

Szülésnél nálam még bejöhetett 1 éve (pedig akkor már tilos volt), természetes szülésnek indult, figyelt, segített, kedves volt. Végül császár lett komplikációk miatt. Szépen varrt, nem volt gond a heggel, a kórházi napokon bejött 1x a szobába, hogy mi újság.


Nekem teljesen rendben volt emberileg és a kórházi viszonylatban is.


Ami hátrány nála, hogy nagyon elfoglalt, utána kell futni ha valamire szükséged van (NST papírok bemutatása vizsgálat után, ha valami adódik akkor a telefonhívás is necces ugye). Ha valami problémám lett volna otthon és gyorsan kellett volna elérnem, fogalmam sincs, hogy mi lett volna. Lehet hamarabb szólnak a sürgősségin neki, mint hogy én elérjem. Aztán lehet hogy nem, szerencsére nem kellett zaklatnom rendelésen kívül.


Program császárnál aznapra írja be a kismamát, amikor ő be van osztva, így tud vele számolni. De ehhez hozzá kell járnod terhesgondozásra.


Nem tudom mennyit változott egy éve a kórház. Egy éve más városban már csak ügyeletes orvosok voltak az osztályon, de a Hetényiben ezzel nem foglalkoztak.

2022. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!