Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hétfőn voltam 11 hetes 22 én...

Hétfőn voltam 11 hetes 22 én megyek az első genetika vizsgálatra, esetleg megtudják mondani a baba nemét? enyi idősen első terhességem, szóval ha rá kérdezek a dokira, tud mondani valamit? boldog babavárást

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hova mész, az ultrahangos meg akarja-e mondani egyáltalán, vagy 2 perc alatt leráz a kötelezőkkel, na meg attól, hogy milyen a gép, és a baba mutatja-e a kritikus területet. A lányommal a kórházban voltam 12 hetesen, meg se próbálták megmondani. A fiammal az Istenhegyin, ott fél perc után már mondták.
2021. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Perényi dr úr heves, reménykedem hogy nem ráznak le 2 perc alatt
2021. dec. 14. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem csak tippeltek, még a 18.hetin másik orvos is, végül 27.heten 4d-n lett biztos, de eltalálták.
2021. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lánykámnak eszébe sem jutott megmutatni magát, a kötelezők leméréséhez is úgy kellett megbökdösni, hogy kicsit mocorogjon már arrébb. Egyébként jó géppel ilyenkor már meg lehet mondani, ha jó szögben van a baba. Rosszabb géppel a fiút könnyebb megállapítani. A lányt tippelni szokták, de az is lehet hogy annyira régi berendezés, hogy még ilyen tippekbe sem mennek bele. :)
2021. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En sztkban voltam mind a 3 gyerekkel.

A szonografus hölgy is ugyanaz volt. A két lányomat 12hetesen megmondta. Most a fiamat nem. Csak 18 hetesben derült ki :) ott viszont már egyértelmű volt :D

2021. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Nekem megmondta az orvos, hogy fiú lesz. Igaz magánnál voltam, jó géppel csinálta. De ez sem 100%. Attól is függ, hogyan helyezkedik el a baba.
2021. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én anno egy olyan orvost fogtam ki aki 3-4perc alatt ledarált mindent, a nemet meg sem mertem kérdezni.

Most meg egy nagyon kedves doktornő volt, aki mindent szépen sorban mutatott, és mindent elmondott, még a végén megkérdezte akarom e tudni a nemet? Mondom persze ha lehet. És megmutatta, látja kisfiu, mert ott van a futyije :) köpni nyelni nem tudtam, mert annyira aranyos volt tényleg a dokinő hogy egyszerűen elsirtam volna magam(nagyon érzékeny vagyok terhesség alatt) megköszöntem neki a kedvességét, és közölte már adott is új időpontot 18 hetes genetikai uh-ra, akkor is biztos fiút fog latni 😀 de amúgy szépen megmutatta magat, a lanyom 22 hetesen fedte fel magat, sose feküdt úgy ahogy kellett volna. A másik baratnomnek is 12 hetesen genetikan mondtak meg biztos fiú, így is lett.

2021. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!