Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pozitív lett a tesztem, és...

Pozitív lett a tesztem, és teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mikor, hova menjek orvoshoz, állami vagy magán.A magán kb 500 000 Ft mire letelik a 40 hét. Vagy kevesebb? De milyen az sztk?Egyáltalán mikor és hova kell menjek majd először?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért nincs 500 ezer,csak ha valami nagyon drága orvoshoz mész. Ha pl 20 ezret kér el, akkor 9×20 ezerrel kell számolni. Egyszer kétszer egy hónapban kétszer is kell menni. A 3 genetikai drágább, de azt a kórházban is megcsináltathatod. Magánban Pesten a genetikai kb 30 ezer.
2022. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Van az bőven 500 ha mindent magán úton intézel. Nekem 26000/alkalom a nőgyógyász, 33000/alkalom a genetikai uh amiből 3 kell, ha akarsz tesztet nekem 150.000 volt a prena, plusz cukorterheles 11000, stbstb bőven sokba van🤗
2022. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
2es vagyok, először mindenképpen nogyogyasz hogy igazolja az élő terhesseget amivel a vedonohoz kell menned. Lehet az én nogyogyaszom egyeseknek drága viszont első alkalommal komplett 2 oldalas ambuláns lapot kaptam amit teleirt részletesen hogy mikor melyik héten hova kell menjek, nekem ez megert 26000ft-ot. És bent voltunk vagy 45 percet, nem hajlított ki 10 perc után.
2022. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én is magánban csináltam mindent. Nekem 15 ezer/ alkalom volt és 3×30 ezer a három genrtikai. Nem kell a legdrágább orvoshoz menni, prenát meg pláne nem szeretne mindenki, csak úgy ok nélkül. Ha meg kell, ígyis-úgyis ki kell fizetni, azt én nem számolnám bele.
2022. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitatkozni akarok tényleg, de ez nem pénz, hanem orvosfüggő. Az én orvosom aki 15 ezret kért, még időpontokat is kért nekem vérvételre, mindent az égvilágon ő csinált helyettem. Nem is értettem. Gondolhatod, hogy mást is milyen részletesen elmagyarázott.
2022. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szintén én vagyok. Én a foglaljorvos.hu oldalon tájékozódtam és kerestem orvost a vélemények alapján. Ezt ajánlom. Igazából isteni szerencse volt, hogy amellett, hogy jó, még az olcsóbb kategóriába is tartozik. Az orvos személyén múlik, hogy mennyire precíz, mennyire segít. Találkoztam én már olyan orvossal is, aki 40 ezerért 10 perc után kivágott.
2022. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Magán orvosom van, meg is vagyok vele elégedve, csak igen költséges. Nem tudom, hogy hányszor kell menni feltétlen, a laborok még hozzá. Prenát vagy Nifty-t még nem tudom, hogy csináltatok-e. Ha igen, akkor nem tudom hogy elég-e úgymond az sztk, ahol kb tojnak az emberre. De a teszt akkor úgyis mutatja ha van/nincs gond.
2022. jan. 1. 12:10
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy tudom, ilyen teszteket csak magánban csináltathatsz. Ha ingyen is lehetne, mindenki megcsináltatná. Még a sima kombinált teszt ami a down kort szűri is fizetős. De az csak 15 ezer körül van.
2022. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az államival teljesen meg voltam elégedve, itt az orvosok normálisak, ha egyéb kérdésem volt, arra is mindig kaptam választ, és nem került egy vagyonba.
2022. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
8-as. Tisztában vagyok vele, hogy az fizetős. Csak arra gondoltam, hogyha azt megcsináltatja az ember, akkor csak nyugodtabb, mégha szar is az sztk, mert a Nifty-n jó eredmény jött ki mondjuk.
2022. jan. 1. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!