Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Amikor terhesen ultrahangra...

Amikor terhesen ultrahangra kell járni, akkor azt a nőgyógyász végzi, vagy majd mindig beutalnak ultrahangra?

Figyelt kérdés
Nem érint még a téma, csak láttam a nőgyógyászomnál, hogy van ugye nála ultrahang gép, nyilván kell is hogy legyen, de akkor ha terhes leszek egyszer akkor emiatt nem kell másik (külön ultrahangos) orvoshoz járnom, vagy tévedek?
2022. márc. 10. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha vállal terhesgondozást, akkor mehetsz hozzá végig, más akkor nem lát (max. az ügyeleten ha be kell menned)
2022. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ annak a dokinak milyen képzettsége/jogosultsága van. Pl nem biztos hogy végezhet genetikai uh-t mert ahoz külön "papír" kell nekik.
2022. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nst-k előtt nem találkoztam más orvossal egyik babával sem. 😊
2022. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem anno a ciszták miatt végzett a nőgyógyász hüvelyi ultrahangot.

Gondolom, ha úgy mész hozzá, hogy lehet terhes vagyok, ultrahang által jobban meg fogja tudni mondani.

Szerintem egy nőgyógyásznál ez egy alap dolog.

2022. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyanhoz menj,aki csinál ultrahangot!Az én dokim még a 12. És a 20.heti ultrahangot is megcsinálta.
2022. márc. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Az én dokimnak van gépe és jogosultsága is, de nem vállal genetikai uh-t. Egyrészt nincs ideje rá, rengetegen járnak hozzá, másrészt azt mondta sokkal jobb olyan rendelésre menni, aki megcsinál napi 15-20 vizsgálatot, jobb szeme van hozzá, nagyobb biztonsággal dolgozik. Szóval ha te mindent egy dokinál akarsz intézni, akkor olyat keress, aki csinál genetikai uh-t is, ha nem, akkor pedig számíts rá, hogy genetikaira valahova máshova kell menni.
2022. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!