Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » XI. kerületi SZTK-ban (Fehérvá...

XI. kerületi SZTK-ban (Fehérvári út) a nőgyógyászati ultrahangra beengedik az apát is? Videóra, dvd-re fel lehet vetetni? Külön időpontot kell kérni, vagy a nőgyógyász rögtön átküld és már fogadnak is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia XI. Kerületbe járunk mi is!

Csodás felvételeket készítenek! A szonográfus nagyon aranyos, és alapos!

Igen az apuka is bemehet, kanapé van a rendelőben, és egy lcd tv!

Kaphatsz 4D képet 1000ft/db! Viszont dvd-re úgy tudom nem rögzítenek, de kérdezd meg.

Fekete-fehér kép ingyenes mármint a 3D, de a 4D nagyon nagyon megéri!!!:)

28+2hkm

2013. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Amire nem kaptál választ:

-igen, be kell jelentkezni! Én előtte szoktam 1-2 héttel.

A doki ad beutalót, és azzal kell majd menni!

Jó baba várást!:-)

2013. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De jó, köszi! :-)

Mi még az elején vagyunk, most megyünk először. Ilyenkor is beutal UH-ra, vagy az elsőnél még ő nézi a rendelőben?

2013. júl. 7. 12:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első Uh-nál ő nézi!:)

De a 12.heti genetikai már ott lesz!:-) utána a 18-19 heti genetikait is ott nézik, aztán a 29-30 hetes!

12. Hetin nem nézik 4Dbe ( nem is érdemes )! De itt is cuki képet fogsz kapni :-) a 19. Heti UHn nagyon jót kaptam!vha gondolod belinkelem:-)

2013. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szívesen megnézném! :-)

Erre az első uh-ra is bejöhet Apa? Szívhangot lehet majd nekünk is hallani, vagy csak a doki ellenőrzi, hogy van-e?

2013. júl. 7. 16:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha az orvoshoz mész ( gondolom 6-8 hetes lehetsz), oda elvileg nem mehet be, bár ha megkérdezitek...ki tudja.

Ott a szívhangot nem lehet hallani, csak annyit mond: szívhang látható.:)

A második uh-ra amit a szonográfus csinál ahova kell a beutaló, oda bemehet az apa is és a szívhangot is hallgathatjátok:-)!! Hamar itt van!!!

2013. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm szépen a sok infót! :-) Ezen kicsit elszontyolodtam, hogy mi nem fogjuk még a szívhangot hallani, nagyon vártuk már mindketten. 8+2 leszek aznap.
2013. júl. 7. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugi:-) nem sok van a 12 hetes UH-ig:-)

Az a lényeg, hogy minden rendben lesz! Melyik dokihoz mész?:-) nekem elsőnek a Dr.Baloghoz mentem, de Ő mála sajnos nem lehet szülni. Viszont, találtam ott egy nagyon nagyon nagyon aranyos és jó dokit, amit szívből ajálnlok nektek! Dr.Nyulasi Gábor.:) én hozzájárok magánrendelésre. Kb az 5. Hónaptól! Oda mindig bemehet az apuka, vagy kísérő! És olyan aranyos ahogy mutogatja mi micsoda:-)) Szóval, majd ha magánra kerül a sor, akkor én Őt tudom ajánlani:-)

2013. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, Ő az sztk-ban is rendel:)) mármint a Nyulasi:)
2013. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Nyulasi doki tényleg aranyos:)
2013. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!