Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor kell elmenni vizsgálatokra?

Mikor kell elmenni vizsgálatokra?

Figyelt kérdés
5. Héten voltam magándokinál, aki megállapította a terhességet, illetve ma, 7+2 naposan, de csak annyit mondott, hogy 3 hét múlva menjek vissza es jelentkezzek be a 12 hetes ultrahangra. Nekem kellene intéznem vagy hogy működik ez?
2022. ápr. 6. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom neked,ha azt mondta.Vagy kinek szerinted?Én olyan dokihoz jártam,aki mimdent csinált,így nem kellett se 12.heti genetikára,se a 18-20.hetire sem.
2022. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam majd mondja merre tovább, mert nekem fogalmam sincs merre kell indulni, csak gondolom hogy a 10. hétnél hamarabb kellene ezeket
2022. ápr. 6. 15:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is a megállapítás után védőnő.Ő adja a kiskönyvet,ami kell innentől minden vizsgálathoz. Irányítani is ő fog,hogy mikor milyen vizsgálat kell.Az időpontokat majd neked kell kérni telefonon,abban is a védőnő tud majd segíteni,hogy pl a labornak,az uh-nak mi a száma.
2022. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért kell most időpontot kérni a 12.ultrahangra,mert sokan vannak.Ezt a barátnőmtől tudom.De a doki mindent mondani fog,igen.Előző voltam.
2022. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Illetve az első,mert közben írtak.És a védőnő is segíteni fog,ha van már papírod a terhességről,mehetsz lassan hozzá is.Bár szerintem az ráér a 10.héten is.
2022. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell hamarabb.

Mész 10. Héten és akkor kérhetsz a genetikaira időpontot.


Viszont, ha komolyabb tesztet szeretnél a 12. Hetire

( prena; nifty; vagy “csak”kombinált teszt), akkor azt már kérheted magánban. ( én Bp. Czeizelbe 2. Terhességkor az Istenhegyiben voltam, vidékről mentem)


Védőnőhöz is a 10. Hét körül érdemes menni.

2022. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Ne mondjátok már neki hülyeséget. Laborba ultrahangra 3-4 hétre adnak időpontot.A kiskönyvet a védőnek ki kell állítania addig,és a háziorvosnak le kell pecsételnie,ugyanis idéntől a kiskönyv maga a beutaló pl a laborba.Ha megállapították az élő terhességet, akkor már most keresse fel az illetékes védőnőt,mert nem fog időben időpontokat kapni.Most vagyok kismama tudom,hogy milyen nyögvenyelősen megy minden.A védőnőt se csak betipeg most,hanem oda is időpont kell.
2022. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
#6 igen,hülyeséget írt!
2022. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor azt hiszem felhívom a védőnőt vagy írok e-mailt, hogy mit javasol mikor menjek
2022. ápr. 6. 21:26
 10/15 anonim ***** válasza:

8


Nálunk így van.


10. Hét előtt a védőnő nem fogad..



2 gyerekem van..


3. Úton

2022. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!