Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 hetes UH-ra teli húgyhólyag...

12 hetes UH-ra teli húgyhólyaggal kell menni?

Figyelt kérdés

Eddig hüvelyi UH volt, és üres hólyag kellett hozzá mindig. Ma megyek 12 hetesre ami elvileg hasi UH lesz. Ha jól emlékszem egy kollégám mondta ezt régebben, hogy hasi UH-hoz meg pont ne legyen üres a húgyhólyag.

Köszönöm előre is a segítséget!



2022. máj. 31. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy kellett, igen.
2022. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én nem tudatosan nem mentem el WC-re vizsgálat előtt. A dokim szenvedett egy 10 percet, mert nem jól feküdt a baba és nem látott semmit, majd megkérdezte, hogy nem kell-e pisilni, mert akkor menjek, meg járjak, meg ha van valami nálam, akkor egyek, hátha mozdul. Szóval végül üres hólyaggal tudott megvizsgálni.
2022. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg…


Gyakorlatilag nekem annyira kellett hogy elmentem pisilni.

Ittam utána.

5 perc múlva hívtak be, ahol azt mondja a doki, szépen látszik minden szép tele a hólyagja..

Ott elnevettek magam:


Másik terhességnél meg előtte elkültek pisilni, vizeletteszt miatt, ( magánban nem kellett külön menni uh-ra, hanem a terhesgondozás keretében megcsinálta a doki)

Azt mondta nekem, hogy ha friss, új gépe van valakinek, akkor már nem számít. ( czeizeles szonográfushoz jártam)

2022. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nekem új... Én magánba járok, és minket még külön el is küldenek előtte pisilni.
2022. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap megyek 12hetes uh-ra, és külön szóltak, hogy már nem kell a tele hólyag a vizsgálathoz.
2022. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eléggé vegyes ez mindenhol ahogy látom. Valószínűleg akkor itthon már nem megyek mosdóba, maximum ha a doki kéri, akkor majd ott elmegyek. Így ha teli hólyag kell, akkor az is jó, ha meg nem, akkor megyek mosdóba:)
2022. máj. 31. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:
A 12. hétig tele hólyaggal, utána üres hólyaggal vizsgálnak.
2022. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem telivel kellett menni. Aztán szólt a doki hogy menjek el pisilni mert túl tele van és nem látja rendesen a gyereket 😂
2022. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Július 5-én megyek az istenhegyibe kombinált tesztre és azt mondták, hogy tele hólyaggal érkezzek.
2022. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!