Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Rendelet valaki internetről...

Rendelet valaki internetről terhes vitamint?

Figyelt kérdés

19 hetes terhes vagyok terhességem kezdetétől szedem a folsavat a doki írt ki még Elevit2 amit sehol nem találtam gyógyszertárban ezért rendeltem netről ki is hozták.

Gondolom ugyan olyan mintha én vettem volna ki nincs felni valóm?



2022. júl. 12. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy bioboltból, internetes patikából vetted, egy rendes, megbízható webshopból, nem lehet gond.

Én rendszeresen rendelek onnan, hisz szinte mindig olcsóbb, mint a sima patika. Nekem a Pingvinpatika a törzshelyem, régen az Internetpatikától is sokat rendeltem.

2022. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben, Rossmanban, Tescóban is lehet kapni.
2022. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam neten rendelni a pingvinpatikából is, meg az mpatikától is. Nagyobb helyekről érdemesebb, biztonságosabb szerintem.
2022. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy voks a Pingvinpatika mellett. Amíg hasfájós volt a fiam, hónapokon keresztül onnan rendeltem neki a Co-lactase kid cseppet mert sehol nem kaptam. Illetve Biogaiat is onnan. Semmi gondunk nem volt vele.
2022. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat rá kerestem jobban a patikara elfogadható és hiteles találtam képet rolla szoval elkezdem szedni 🙂
2022. júl. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!