Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A házi orvos a kis könyvet...

A házi orvos a kis könyvet nem pecsételt végig, de a végén is van pecsét. Holnap megyek 2.genetikai UH-ra. Nem lesz baj a pecséttel? Védőnő szerint rendben lesz.

Figyelt kérdés
A másik hogy én csak 1x voltam háziorvosnál. Csinált EKG-t, és pecsételt és ki töltött egy oldalt a kis könybe. Kellett volna mennem hozzá azóta? Védőnő szerint nem mert úgy se csinál semmit. De akkor a többi pecsét?
2022. okt. 16. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan 1 alkalommal kell menni belgyógyászati vizsgálatra, amit a háziorvos végez az esetek többségében. Ezen kívül, hacsak az orvos maga nem kérte, nem kell menni hozzá.


Ami a pecsétet illeti, nem teljesen világos, hogy most mi a kerdesed/gondod. A kiskönyvben meghatározott helyeken kell a háziorvos aláírása, pecsétje,azért ehhez nem kell agysebészi tudás, hogy lásd, melyik oldalon kell lennie.

2022. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De a 12.genetikai UH ig van pecsételve bele. Holnap meg már a 18.heti lesz és ott nincs.

És az a Beutaló úgy tudom

2022. okt. 16. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos külön papíron adja a beutalót minden vizsgálatra. Hogy voltál 12 hetes uh-n beutaló nélkül? Nekem laborba is ad előre beutalót és azzal kérem az időpontot.
2022. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3, elvileg a lepecsételt kiskönyv a beutaló, de sok helyen külön kérik (nálunk is).
2022. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk a kiskönyv a Beutaló igen
2022. okt. 17. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond a pecséttel.

A háziorvosodtól bőven elég az az egy, a védőnő nyom majd még bele meg a nőgyógyászod is.

Tulajdonképpen a pecsétek leginkább a támogatások (gyes,gyed,csed) miatt lesznek majd fontosak, de összesen csak 4 kell ahhoz is.

2022. okt. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tényleg nem volt gond
2022. okt. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!