Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Normális az ha 11 hetes...

Normális az ha 11 hetes terhesen a vizelet üledék mintában azt írják hogy fehérvérsejt szám 50/látótér és vörösvértest 10/ látotér? Meg van csillagzva mert normál esetben soknak számítana.

Figyelt kérdés
Ma voltam vér vételen és jó sok vért vettek le. Vizeletet is vinnem kellett meg láttam az eredményt és most nyugtalan vagyok. Tudom nem szabad pánikolni meg cikkeket olvasgatni de abba a kellemetlen helyzetben vagyok hogy a háziorvosom és a nőgyógyászom is szabin vannak. Védőnőm még nincs mert sajnos csak a háziorvos tudja meg mondani ki az. Első baba nagyon vártuk már nem szeretném ha baja lenne.
2022. nov. 25. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Látóterenként 50 fvs az már sok. A normális az semmi, vagy 1-2 látóterenként.
2022. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Renélem nem lesz baja a picinek amíg nincs orvosom.
2022. nov. 26. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!