Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az gondot okoz ha 2 egymást...

Az gondot okoz ha 2 egymást követő napon is ultrahangoznak?

Figyelt kérdés

Jövőhèt utáni hèten lesz esedèkes az I.trimeszteri genetikai ultrahang vizsgálat.

Beutalót kaptam egy állami helyre, oda mennèk kedden, hètfői napra pedig egy magán intèzmènyt választottam mert attól tartok hogy az állami futószalagszerű lesz, ès esetlegesen nem olyan alapos.Illetve a vèdőnőm is azt javasolta hogy ha megtehetem inkább magán intèzmènybe menjek.


2023. jan. 1. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem káros.
2023. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2023. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem káros, de minek mész ugyanarra a vizsgálatra 2x? Menj hétfőn a magánba, aztán az államiba már nem kell. Nem kötelező egyszer sem a terhesség alatt állami intézménybe menni.
2023. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
ráadásul a magánban is ugyanazok az orvosok dolgoznak, sokszor pont ugyanolyan hozzáállással.
2023. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarsz, nem kell elmenni az államiba, én egyszer sem voltam, csak már szülés utáni kontrollon ott, hát meg is bántam...
2023. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Elég hülyén hangzik két 12. heti ultrahang, de ha van időd és kedved, akkor menj két helyre. Felesleges.
2023. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mind 2 helyre elmegyek , már csak kíváncsiságból hogy hol milyen az ellátás, illetve a mèrèsi eredmènyek mennyire egyeznek.
2023. jan. 9. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!