Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoktól szetetnék választ...

Azoktól szetetnék választ akik az ovulációjukat teszttel vagy hőmérőzéssel követték, Érdekelne hogy azoknak tüszőrepedés napján vagy az azt követő napon következett be szárazság? Vagy amikor reped a tüsző az az utólsó nyákos napon van ?

Figyelt kérdés
Negatív és kioktató válaszokra nem.vagyok kíváncsi.
2022. szept. 24. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem + teszt előtt 1 héttelvan nyákom, ovunál kb semmi sincs
2022. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt hittem a teszt nem lesz jó mert nyákom volt és napokig negatív az ovuteszt. Kb 4 nappal később teljesen váratlanul pozitív reggel, ekkor nem volt jel ovura. Viszont késő este igen, petefészekszúrkálás. Másnaptól szerintem főleg szárazság volt, viszont előtte se volt olyan nyákos.

Amúgy épp ezért kezdtem tesztelni. Nyákból kiindulva 2 héttel később azt hittem megjön/pozitív a teszt, 1 hét bizonytalanság után jött meg. Itt gondoltam, hogy nem is akkor lehetett ovum, mint hittem...

2022. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. szept. 24. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor a repedés történik már nincs jelen a tojásfehérjés nyák. Pozi lh tesztes nap még nyákos másnap már inkább vízes vagy száraz.
2022. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. szept. 25. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!