Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Voltam 30 hetes terhesegi...

Voltam 30 hetes terhesegi ultrahangon hova kell kérnem a következő idopontott? Egyszerűen nagyon bunkók voltak és nem mondtak szinte semit

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

a kiskönyvben benne van minden vizsgálat. ha meg bunkók, neked akkor is van szád, hogy megkérdezd. egyébként nekem a védőnő is mondta mindig, hogy mi a következő lépés.


ezután a 36. hetes vizsgálat jön.

2023. jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

36hetes kenetvétel


Nálunk is bunkók voltak, sosem mondták el. Ha rákérdeztem, a fejemhez vágták, ezért van a védőnő...


A védőnőnek meg konkrétan én mondtam mikor milyen vizsgálatom volt. Egyáltalán nem volt képben. Első terhességemnél miatta hagytam ki 2vizsgálatot.

2023. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat
2023. jan. 12. 08:40
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ezeket mindig mondta a védőnő. Főleg az elején nem tudtam volna követni. De szerencsére ő mindig mindent mondott, én meg jegyzeteltem. De adott is egy fénymásolt lapot, amin részletesen szerepel minden vizsgálat telefonszámokkal (időpontért).
2023. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

36. Héten kenetvétel.

Itt akkor csinálják a harmadik trimeszteri labort, van egy nem kötelező ultrahang, és egyes kórházakban 36. héttől nst

2023. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagyis ezeket a vizsgálatokat a terhes ambulencian csináljak?
2023. febr. 8. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!