Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor számít egy terhesség...

Mikor számít egy terhesség magas rizikójúnak?

Figyelt kérdés
A dokimat nem értem el,meg szerettem volna kérdezni tőle,mivel még a baba születése előtt meglepett a családom egy utazással,ami repülővel történne,akkor lennék 18 hetes,de olvastam,hogy vannak rizikók,amik mellett nem lehet,pl pajzsmirigy alulműködés,ami nekem van egy minimális és Hashimotot állapított meg az endokrinologus,de nem olyan mértékű,hogy gyógyszert kelljen rá szednem és semmi panaszom nincs. E miatt is magas rizikóba tartozik a terhességem vagy csak ha rendszeres gyógyszeres kezelésre lenne szükség?

2023. jan. 18. 18:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én vetélés és lombik miatt veszélyeztetett terhes vagyok.

Olyan 15 hetes lehettem amikor a nőgyógyászom beírta a magas rizikó besorolást mert a méhlepény nem teljesen volt a "helyén" közel volt a méhszájhoz. Azóta szerencsére "hátra került" de nem változott a rizikó besorolás.

2023. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!