Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Eléggé össze vagyok zavarodva...

Eléggé össze vagyok zavarodva most a baba kora alapján kell terhességi cukorra menni vagy a terhes kor alapján?

Figyelt kérdés
Tudom mèg messze van a dolog a babám most 18 hetes terhes időm meg 20 hét és nem tudok ki igazodni azon hogy most honnan kéne számolnom a dolgot. A dokim nem figyel oda rám.
2023. jan. 23. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Onnan számold, ami az uh leleteken van. Ha 12 hetesen módosították a kiírt dátumot, akkor onnantól csak az számít. Nincs olyan a baba kora meg terhességi kor, 1 dátum van.
2023. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 nap volt a uh szerinti kor és a menstruáció szerinti kor között. Nekem mindent a menstruáció szerinti kor alapján számítottak. Az volt a kiskönyvembe írva, az alapján utaltak be mindenhova, csak mindig 4 nappal nagyobbnak mérték.
2023. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem a magzat korát adják meg a vizsgálatoknal, hanem a terhesség korát
2023. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Egy datum van. Terhesseg kora. Pont.
2023. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan h baba kora, meg terhességi kor, te vagy az első akitől ilyet hallok.
2023. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Egy dátum van,az utolsó menstruációtól számolják hány hetes terhes vagy ahhoz adják a vizsgálatokat.
2023. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!