Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Érdemes elmenni szülés utáni...

Érdemes elmenni szülés utáni 6 hetes kontrollra?Ott milyen vizsgálat van?Hasi ultrahangot is csinálnak?Észreveszik ha szetnyilt a hasizom?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ö ez komoly kérdés? Igen, el KELL menni. Hüvelyi uh van
2023. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Persze..

Orvos/kórházfüggő, van ahol csak kézi vizsgálat, van ahol hüvelyi UH is.

2023. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem csinált hasit és hüvelyit is de császáros voltam.
2023. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ. Ha kicsit is érdekel az egészséged, akkor érdemes elmenni.

Amennyiben viszont neked nem gond, ha valamilyen maradandó egészségkárosodást szenvedsz vagy netán fél éven/egy éven belül feldobod a pacskert, akkor nézd otthon helyette nyugodtan a Szulejmánt, amíg még teheted.

2023. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk covid alatt nem volt 6 hetes kontroll, csak ha panasz volt. Behazudtam, hogy panaszom van, csináltak hüvelyi uh-t és elküldtek. Igen, fontos elmenni. A hasizmot pedig magadnak is meg tudod nézni, vannak videók róla kb mindenhol.
2023. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

A hasizommal változó, hogy foglalkoznak-e.

Hacsak nincs komoly oka, hogy nem akarsz, szerintem érdemes elmenni. De ha itt megköveznek, akkor sem kell bármi áron. Nekem az orvos viselkedése miatt traumatikus szülésem volt, azóta évek teltek el, de a gondolattól is rosszul vagyok, hogy nőgyógyászt lássak. Nem mentem el, kb. bármit megtettem volna, hogy nőgyógyász hozzám ne nyúljon, ha nem életmentő. De ha panaszom lett volna, azért erőt vettem volna magamon valahogy.

Szóval mielőtt úgy döntenél, kihagyod, azt ajánlom, gondold végig. Nekem itt maradt negatív következményként az elnyomott félelem, amit azóta sem oldottam meg, pedig egyszer muszáj lesz. Lehet, ha akkor elmegyek, ez csökkent volna.

Csak azért, mert nincs kedved, sok a dolog stb, ne hagyd ki.

2023. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nàlunk nem volt kontroll. Hazhoz jàrtak ki a szülèsnők. Mikor utoljàra jött ki, megkèrdezte megvizsgàljon-e, ès nem kèrtem. Ennyi volt.
2023. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Császáros voltam, csak hasi ultrahang volt. Nézik hogy mennyire gyógyultál odabent, összehúzódott-e méhed, rendben van-e minden.
2023. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szabad megtudni hogy miért nem akarsz elmenni?
2023. febr. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz menni? Lehet, hülyén hangzik, de én alig várom, hogy egy szakember kimondja, hogy minden rendben, és mindent csinálhatok úgy, mint régen.
2023. febr. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!