Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Babamozi 28. héten, genetikai...

Babamozi 28. héten, genetikai uh 30. héten?

Figyelt kérdés
Alapvetően szerettem volna babamozira menni, de kicsit elbizonytalanodtam. Magánba járunk genetikai uh-okra, ahol mindig kapunk 1 db 5D-s fotót a babáról. 30. héten lesz a 3. genetikai uh. Azt olvastam, hogy babamozira a 28. héten a legérdemesebb menni. Akik mentek vagy mentetek babamozira (tehát nem úgy gondoljátok, hogy felesleges hülyeség az egész), ti mennétek így babamozira? Vagy esetleg előbb mennétek? És ha igen, mikor?
2023. ápr. 28. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A 30 hetes már nem genetikai.

Én 28. héten mentem úgy babamozira, hogy 3 napra rá az orvosomhoz is mentem uh-ra. Teljesen más a 2.

2023. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!