Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » G1 intézetbe szeretnék menni...

G1 intézetbe szeretnék menni 4D babamozira, milyen tapasztal van róla, minden információ érdekelne? Milyen orvost ajánlotok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi tavaly novemberben voltunk, nagyon jó volt, halk zene szólt közben. Dvd-t és fényképet is kaptunk. Nem orvos, hanem szonográfus csinálta, de adott leletet is. Nagyon kedves mindenki.
2015. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bocs, 2013. novemberében. :)
2015. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi :) és mi volt a neve?
2015. jan. 6. 12:06
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezt mindenképp a szonográfus csinálja nem nőgyógyász ugye?
2015. jan. 6. 12:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Naggggyon jóóó!! :) Mi a 27. héten voltunk ott, egy szonográfus hölgy vizsgált, jó sokáig bent voltunk, és rengeteg kép készült!! Kb 30 darab, ezeket le lehet tölteni az oldalukról egy kód segítségével 30 napig. Gyönyörű képek lettek, dvd-t is kaptunk, és az egész hely nagyon szép volt, jó volt a hangulata! Kuponnal mentünk, így lett volna 7500 Ft a vizsgálat, de plusz 3000 Ft-ért 5d minőségű képek is készültek, szerintem nagyon megérte! Ráadásul nemcsak a párom, és az 5 éves kislányom volt ott, hanem az anyósom, és apósom is, ő egy külön monitoron végignézhették az egészet. Sosem láttak még ilyet, hatalmas élmény volt nekik is! :) a kislányommal anno máshová mentünk duplaáron, de fele ennyire nem voltunk megelégedve! Nyugodt szívvel aánlom őket! :)
2015. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kisné Timkó Mária volt a neve. Szerintem nem nőgyógyászok csinálják, de pontosan nem tudom. Lehet, hogy csak akkor szólnak orvosnak, ha valami gond van.
2015. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen :) megnyugtató válaszok!
2015. jan. 6. 12:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Ja és nekem Molnár Antalné csinálta a vizsgálatot, nagyon aranyos volt. Őszintén látszott rajta, hogy nagyon szereti a babákat. :)


Egy kép a vizsgálatról:


[link]

2015. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon jóóó!! :) hány hetesek voltatok?Én most vagyok 22.

A magándokim nem tudta megmondani a nemüket,pedig szét volt téve a lábuk,ikerterhes vagyok. szerintem nem olyan jó a gépe,ez másnál is így van vajon?

2015. jan. 6. 12:22
 10/15 anonim ***** válasza:
szia! mi is csak jókat tudunk mondani! alaposan megvizsgálta a hölgy a kisfiúnkat és nagyon szép képeket is kaptunk róla.Én a 34.hetet töltöttem amikor voltam, mellső fali lepénnyel,így egy kicsit féltünk,hogy semmi nem fog látszódni,de tévedtünk :)meg ha jól emléxem van olyan náluk,hogy ha elsőre nem látszik semmi a babából akkor vissza lehet menni még1x.
2015. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!