Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jó szülész nőgyógyász?

Jó szülész nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy missed ab műtétem, de kaptunk zöld utat, így újra próbálkozni szeretnénk.

Ha úgy adja az ég és sikerül akkor szeretnék magán orvoshoz járni, hiszen már legalább 6-7 alkalommal jártam rosszul helyi SZTK rendelésen 😅

Helyileg Szigetszentmiklóson lakom, de Pestre is képes vagyok elmenni egy jó orvosért.

Tapasztalatok alapján milyen orvost tudnátok ajánlani?


2023. máj. 5. 15:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

És tudom meg fogom kapni, hogy nem lesz csak azért jobb mert magán... De sajnos igen... Annó a fogammal, pár éve pedig egy másik bajjal fordultam magánhoz... És mind 2 alkalommal először sztk-ban voltam ahol hagytak sírni, szenvedni... Magán egyből ellátott, segített, jobban lettem..

Hát mit mondjak? Pénz beszél 😅

2023. máj. 5. 15:43
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos a jó orvos nem a vizitdíjjal egyenesen arányos, nekem az évek óta fennálló nőgyógyászati problémámat 5 SZTK-s és kb ugyanennyi magán doki sem tudta megoldani, nem azért mert annyira bonyolult lenne, hanem mert rohadt lusták.

Ezt csak azért mondom mert nem akarom hogy azt hidd valaki csak azért jó mert fizetős és nem lehet jó mert SZTK-ban van.

2023. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom az elöttem szólóhoz.

3vetélés alatt 6különböző magán orvosnál jártam. Az egyik volt, hogy 10percért képes volt elkérni 40ezer ft-ot.

Mindegyik azt mondta, semmi bajom. Majdnemcsak vizsgálatok nélkül. Kérték az alap labort és uh-manuális vizsgálat, semmi több.


Végül az sztk-s doki derítette ki mi a bajom, hóóót ingyen. Neki köszönhetem a fiam.

2023. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
2023. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2-es és 3-as, örülök, hogy nektek ilyen jó volt az sztk-s is. De mint írtam én nagyon nem jártam vele jól... Sajnos mondom tapasztalat és nem szeretnék már oda járni. Sem nőgyógyászhoz, sem tüdőszűrésre, semmire ami itt zajlik. Kint írtam azt is, én rosszul jártam ott... Ezért is érdekel hogyha valakinak magán úton jó a tapasztalata. Örülök, hogy nektek jó volt az sztk! Szerencses az ilyen. Higgyétek el én sem fizetnék ha jó lenne az SZTK.......

4-es köszönöm a tippet ❤️

2023. máj. 6. 03:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Hú bocsánat a helyesírási hibákért. Hajnali 4 van 🤣🤨
2023. máj. 6. 03:51
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha kialudtad magadat gondold át, nem ettől függ hogy jó doki-e vagy sem.
2023. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kialudtam magam köszönöm 🤣 figyelj én tényleg nagyon örülök, hogy másnak bevált az sztk-s doki és bár nekünk is ott Miklóson olyan lenne 😭 de sajnos nem. És kérlek szépen. Tényleg nagyon szépen kérlek, hogyha én is szépen beszélek veled akkor te is jó? Nem igazán esik jól ☺️illetve én is már 7-szer próbálkoztam, hogy ne kelljen fizetnem k*rva sokat magánnál, de sajnos nem a legjobb környék! És kívánom magamnak, hogy egyszer én is olyan helyen lakjak ahol egy sztk-s orvos is figyelmes, szépen beszél, és törődik a pácienseivel 🤞☺️
2023. máj. 6. 13:51
 9/15 A kérdező kommentje:
Ti merre laktok, hogy Olyan jó? Persze ha szabad kérdezni ☺️
2023. máj. 6. 13:53
 10/15 A kérdező kommentje:
De hogyha nagyon le akarsz beszélni a magán dokiról akkor kérlek adj egy jó tippet hova tudnék járni ami nem magán és ellátnak úgy hogy Miklósi vagyok ☺️
2023. máj. 6. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!