Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Zalaegerszegen ki a legjobb...

Zalaegerszegen ki a legjobb magánnőgyógyász? Pozitívot teszteltem tegnap, de nem tudom kihez menjek, ki a legjobb?

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs legjobb.. Ahány embert kérdezel, annyiféle választ kapsz. Husz Viki, Györe, Nyilas, Vörös Zeta... Mind jók a szakmájukban
2023. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz én Szombathelyre járok, de amikor Egerszegre kellett mennem 3x is, akkor a Goldfinger Jenőnél jukadtam ki. Mindig normális volt, alapos. Annyit tudni kell róla hogy ő a régimódi eszközöket preferálja.
2023. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig Kádasi doktor úrhoz jártam egyébként, lehet akkor maradok nála. Nekem semmi bajom nem volt vele, csak mostanában annyi rosszat hallottam róla.
2023. máj. 11. 05:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Én írtam neked. Én úgy tudom hogy az utolsónál (amikor eltiltották) sem ő volt a fő ludas, csak ő vitte el a balhét. Nem az ő hibája volt, hanem aki átadta neki. Ettől függetlenül velem mindíg is figyelmes volt.
2023. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe, hogy a mamámat ő műtötte. Minden rendben volt.
2023. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2023. máj. 11. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Zétánál szültem és hozzá is jártam, én maximálisan meg voltam vele elégedve. Ez kb. 3 éve volt. Aki még jó és dicsérik: Goldfinger, Husz Viktória. Kádasihoz régen jártam, vele se volt semmi bajom. Regényihez is volt szerencsém magánban, ő rendkívül empatikus és kommunikatív.
2023. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!