Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik a legjobb non-invazív...

Melyik a legjobb non-invazív vizsgálat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van amelyik több, van amelyik kevesebb betegségre szűr. De nem tudom melyiket válasszam. Prena vagy Nifty-n gondolkozunk, de nem tudok dönteni. Első gyermekemnél prenat csináltattunk, akkor egy picit magasabb tarkóredő indokolta is. Egyébként teljesen egészséges. Most még nem tartunk a 12.hétnél de a genetikai vizsgàlattal együtt ezt is meg szeretném megcsinàltatni. Azért gondolkozom rajta, mert egyszer azt mondta nekem egy biológus hogy a nifty a legmegbízhatóbb, illetve az az összes kromoszómát vizsgálja.

Igazából nem tudom mit higgyek, lehet hogy teljesen mindegy, csak reklámfogás ami különbségeket mondanak.

Ti mit csináltattok, csináltatnátok a helyemben?



2020. aug. 20. 07:43
A kérdező szavazást indított:
Prenatest
Nifty
Egyéb
16 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Akinek van indoka az kérem írja is le nekem.😊
2020. aug. 20. 07:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Niftyről azt hallottam, hogy fals eredményt adott már több esetben, így azt nem választanám. Mi Panorámát csináltattunk, de a Prena is jó szerintem.
2020. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Panorama

Vagy nifty..


Nagyobb mintahányad alapjándolgoznak

2020. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a prena és a nifty tulajdonképpen ugyanaz, csak a nifty eredményét kínába küldik vizsgálni,és drágább is ha mindenre kromoszómarendellenességet néznek. Viszont pont amiért drágább, ők vállalják ha valamiért fals eredményt kapsz, tehát betegen születik a baba, közben pedig az volt a papírodon, hogy egészséges, akkor kapsz kártérítést. A prena az német érdekeltségű, mi februárban csináltattuk meg a 3 fő kromoszómarendellenességre(down, edwards, patau) 150ezer ft volt, 1 hét alatt lett eredménye. Szerintem egyébként nagyon ritka, hogy téves eredményt kapsz.
2020. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!