Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A 12. Heti vervetelt meddig...

A 12. Heti vervetelt meddig lehet megcsinálni? Genetika uhra maganrendelobe megyek. De kell egy vervetel is vercsoport megallapitas, hepatitis es tarsai. Elso baba igy teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2023. jún. 22. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
12.hétig bezárólag
2023. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem vinnem kellett a 12hetes genetikai uh-ra.
2023. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 hetesen jutottam el.
2023. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha nincs kombinált teszt (vagy nem ezzel a vérvétellel akarod azt is megcsinálni), akkor csak a vérvételhez nem kell a pontos 12 hetet tartani. Én 14 hetesen jutottam el, a kutyát nem érdekelte.
2023. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a 12. Hetes UH után 1 héttel kaptam időpontot és senkit sem érdekelt.
2023. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az első trimeszteri vérvételre gondolsz azt minél hamarabb meg kell csináltatni, nem a 12. héten, hanem a 8-10. héten.

Ha valami eltérést találnak (pl magas TSH) és az csak a 13. héten derül ki, a 14. hét lesz mire eljutsz endokrinológushoz, addigra simán fejlődési rendellenességet okozhat.

2023. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 6-os,de lepontoztak,pedig a nevében is benne van,hogy első trimeszteri.Nem véletlen,de mindegy.Persze ha minden oké, akkor ha egy vérvétel se lenne akkor sincs semmi,de nyilván nem hobbiból vannak a vizsgálatok.
2023. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem az volt a kérdés, hogy mikor érdemes megcsinálni, hanem hogy van - e valami határidő.
2023. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát bakker.Az első trimeszterot,az első trimeszterben kell csináltatni.Vércsoportot,hepát se viccből néznek,de még vércukrot sem.Ha egyáltalán nincs vérvétel, akkor sincs semmi,ha minden rendben van.Ha nincs,az ugye már más kérdés.12 hetes uh-ra meg általában vinni kell egy eredményt.Határidő az semmire nincs,mert semmi sem kötelező.Egy db új,vagy labor sem,de nyilván ajánlott a vizsgálatokat megcsináltatni.
2023. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!