Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek hogyan zajlott a terhelé...

Kinek hogyan zajlott a terheléses cukorvizsgálat?

Figyelt kérdés
Én az első terhességemnél bementem a védőnőhöz reggel, megmérte a cukrom, megittam a löttyöt, vártam, megint megmérte és mehettem. Most viszont elköltöztünk és hallottam olyat, hogy van akinek a kórházban csinálják, vért vesznek és inzulinszintet is néznek.

2023. szept. 28. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakrendelésen. Vérvétel,megittam,majd vérvétel később újra.
2023. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
1# vagyok,és igen inzulinszintet is néznek a vércukorszint mellett vérből. Nem tudom merre laksz,hogy ott így csinálták,életembe ilyet nem hallottam pedig kisvárosból jöttem megyeszékhelyre. :(
2023. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Megyeszékhelyen is megkapom a beutalót, itt előző este meg lehet csinálni a lötyit. Reggel éhgyomorra leveszik a vért, megiszom majd később megint vesznek vért. Nem teljesen emlékszem rá, hogy 90 vagy 120 perc múlva. Ennyi.
2023. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Laborba mentem éhgyomorra, levették a vért, megittam a löttyöt, egy órával később megint levették a vért, aztán két órával később megint. A vérvételek között egyhelyben ücsörögtem.
2023. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Korhazban. Otthon elotte nap bekevertem a lottyot, masnap reggel ehgyomorra vervetel, lottyot megittam, 2 ora mulva ujra vervetel es lehet menni haza.
2023. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%
Kórházban. Éhgyomorra vérvétel, meg ittam, elmentünk vásárolni, amikorra kellett vissza, megint vérvétel és ennyi.
2023. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi vért vettek, hogy elájultam :( összekötötték a 2.trimeszteres laborral elég kemény volt. A korház padlójáról mostak fel. Utána az a cukros lötyi szinte még jól is jött. Nyár is volt mondjuk, nagyon meleg.
2023. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Aki otthon keverte be a lötyit, annak nem is ellenőrizték, hogy megfelelő töménységű-e?
2023. szept. 28. 19:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Időpontot kértem a kórházba. Kiskönyv elég volt, nem kellett külön beutaló. Reggel mentem, vérvétel, lötyit megittam, kint megvártam de el lehetett volna menni arra a 2órára, aztán megint vérvétel és megettem. Ha a védőnő csinálja akkor az csak a cukorterhelés, de a 2.trimeszteri nagylabort külön csinálják nálatok akkor?
2023. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, külön volt.
2023. szept. 28. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!