Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Synlabnál a Gólya csomag...

A Synlabnál a Gólya csomag III. trimeszteri labor az valójában a kiskönyv szerinti 2. trimeszteri?

Figyelt kérdés
A várandósgondozási kiskönyvben a 2. trimeszteri vizsgálatok között szerepelnek azok a vizsgálatok, mint pl. a terheléses vércukor vizsgálat a 24-28. hét között, ami a Synlabnál a Gólya csomag 3. trimeszteri vizsgálatnál van, amit a 25. héttől ajánlanak. Akkor ha ezt a második trimeszteri labort magánban szeretném, akkor ezt a synlab 3. trimeszterit kell választanom. És akkor a valódi 3. trimeszteri vérvételt magánban hol tudom megcsináltatni? Mivel az a kiskönyv szerint a 36-37. héten esedékes, a Synlab oldalán viszont ilyen nincs. Vagy hogy van ez? Ki hogy csinálta ezeket, akik magánban csináltatták a vérvételeket?

2023. okt. 30. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, en is mindent maganba csinaltattam, de nem csomagokat valasztottam.

Elmentem a cukorterhelesre meg a vervetelekre.

A kiskonyvet vittem es azalapjan jeloltek be az ertekeket a papiron vervetel elott, amik kellettek az adott trimeszterben.

Szerintem boven olcsobb is volt, mint 26 ezer, ha jol neztem ennek a csomagnak az arat.

2023. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is magánban csináltattam, Synlab vérvételi hely. Ott mondtam, hogy kiskönyves 1. és 2. trimeszteres vérvételt szeretnék (a harmadiknál is ez lesz), nekik pedig megvolt kinyomtatva amúgy a kiskönyv, és összeválogatták a szükségeseket. Plusz nekem a dokim az 1. trimeszterben kért TSH-t, ezt mondtam, hogy tegyék hozzá. A 2. trimeszteriért én fizettem van kemény 9.000 forintot, amiben benne volt a 2 pontos cukorterhelés is.

A legjobban úgy jársz, ha megmondod, mit kérsz, legrosszabb esetben odaadod a kiskönyvet és kész, ők meg összerakják. Persze, ha a dokinak van spéci kívánsága, akkor azt is mondod.

2023. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De jó, köszönöm mindenkinek.

Hát nekem nem is jutott eszembe, hogy így külön-külön is össze lehet válogatni, és még lehet olcsóbban is kijövök mint ezekkel a csomagokkal. Akkor lehet megpróbálom majd így, mert nekem ezek a csomagok így nem stimmelnek. 😊

2023. okt. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!