Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A 4 pecsét, ami igazolja hogy...

A 4 pecsét, ami igazolja hogy részt vettem terhesgondozáson, lehet magánorvostól/ magánkórháztól is?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha nem ugyanaz az orvos pecsétel négyszer, és nem kórházban történik a vizsgálat?

2023. okt. 14. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyeshez nem kell a pecsét, az azbegyszeri anyasági támogatáshoz kell. Magándoki is lehet, úgyis mindegyik doki a saját pecsétjét használja.
2023. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Az is elég, ha a védőnő nyom bele 4 pecsétet.
2023. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vedono intezte, nem az orvos.
2023. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkit nem érdekel a pecsér, mert a kórházban kapsz egy igazolásthogy 4szer voltál terhes gondozáson.
2023. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, csak nem kórházba járnék terhesgondozásra, hanem magánba, oda sem biztos, hogy minden alkalommal ugyanahhoz az orvoshoz.
2023. okt. 15. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Es miert nem jarsz egy orvoshoz? En pont amiatt is mentem maganba, hogy lehetoseg szerint egy orvoshoz keruljek, allamiban csak az lett volna, akihez epp idopontot kapok.


De vedonohoz havonta jarnod kell, majd vele intezed akkor.

2023. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő állította ki az igazolást. Nem az a fontos, ki pecsétel, csak legyen meg a pecsétek száma.
2023. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tehát úgy is összejöhet a 4 pecsét, hogy mondjuk 2 a védőnőtől, 2 egy orvostól?
2023. okt. 17. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nem is értem miért parázol ezen, ha magánba jársz majd dokihoz, tuti meglesz a pecétek száma. Nekem az utolsó trimeszterben 2 hetente kellett mennem a dokimhoz, majdnem betelt a kiskönyvem pecsételős része + a védőnő


de ha nem magánba mész, akkor is simán megvan a 7-8 hónap alatt az a 4 pecsét

2023. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!