Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Sok vérvétel nem probléma?

Sok vérvétel nem probléma?

Figyelt kérdés

Mennem kell a héten 12. heti vérvételre, aztán a jövő héten is lesz vérvétel magzati vizsgálat miatt, majd 2-3 hét múlva megint lesz előre hozott cukor terhelés miatt.

Az ilyen gyakori vérvétel rendben van, nem káros?


jan. 10. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma. Ilyen kis mennyiséget amit levesznek pár óra alatt visszatermel a szervezeted.

Tőlem a kórházban minden nap vért vettek pedig vérszegény voltam.

jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem számít soknak.
jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Mégis mi káros lenne benne? Pár óra alatt visszatermelődik az a pár mili, amit egy vérvétellel veszítesz
jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy minden héten egy vérvétel sok.
jan. 10. 19:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, az a mennyiség amit levesznek ilyenkor semmiség. Én is ugyanígy vagyok. Előrehozott cukorterhelés, majd 4 pontos vércukorprofil, majd trombocita kontroll vérvétel, majd újabb cukorterhelés. 27 hetes vagyok, de mar nem is tudom hányszor szúrtak meg.
jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted aki 2-3 havonta elmegy vért adni, ami 4,5 deci/alkalom, az nyavajog, mint te?
jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ém nem nyavajgok, hanem érdeklődöm, mert felmerült bennem egy kérdés azzal kapcsolatban amit most megélek. Tudod, ez egy ilyen oldal 🤷🏼‍♀️ Neked viszont senki sem mondta, hogy írd ide a kicsinyes, lekezelő, bunkó válaszodat. Sőt, azt sem kérte senki hogy válaszolj.
jan. 10. 20:25
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Az a helyzet, hogy ha hallottál volna önkéntes véradásról, fel sem teszel ilyen buta kérdést. Azon kívül ha már ilyen "marha sokszor" jársz vérvételre, simán megkérdezhettél volna ott egy szakembert. Sajnálom, hogy szerény képességeid rabjaként kell élned.
jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan így voltam. Első trimeszteri vérvétel 11 hetesen. Genetikai vizsgálat magánban 12 hetesen. Előrehozott cukor 14 hetesen. Minden rendben volt. Olvass utána milyen gyorsan újratermelődik a vér.
jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
jan. 10. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!