Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Evés után 1 órával magas a...

Evés után 1 órával magas a cukrom. Azt mondta a nőgyógyász csak nyugi,attól függ mit ettem. Most pénteken megint megyek nézik. Tényleg annyira nagyban befolyásolja? Mit egyek?

Figyelt kérdés
jan. 16. 04:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen ki lehet de 1,5 hónap kell,hogy beálljon a cukor,megszokja a diétát úgy ol,ezért ilyedtem meg. Mire belejövök elmúlik az idő
jan. 16. 22:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocs de ha elkezdesz normálisan étkezni és követni a diétát, akkor az első etkezéstől kezdve beáll a 7 alatti cukrod. Kifogás-gyártás az megy…
jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez semmi kifogás,azt mondta az orvos,ne egyek tésztát,kenyeret,cukrosat,na bumm,ez még nem hiszem,hogy az a diéta amit itt írtatok,hogy a 160 vagy 180 ch.
jan. 16. 23:26
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt terhességi cukrom,ugyanígy. Dokid nem ért hozzá,mert a diéta nem ennyiből áll. Ha nem akarsz koraszülést stb akkor bírd ki ezt a pár hetet és tartsd a diétát. Terhességi cukorbetegség facebook csoportot ajánlom, mert az én dokim is egy idióta volt,ez q csoport segített.
jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbb doki letojja. Ennyit mond mint a tiéd, aztán mikor baj van lecsesz, hogy miért nem figyeltél oda. Edukáld magad - - már említett Fb csoportban mindent megtalálsz.
jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!