Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 7hetes 2 napos terhes vagyok....

7hetes 2 napos terhes vagyok. Elsejére kaptam időpontot. Akkor leszek 8 hetes 2 napos naptár szerint. Elég ha akkor megyek? Nem késő már?

Figyelt kérdés

jan. 25. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne késő? Mihez lenne késő? Egyáltalán nem az.
jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő, tökéletes. Nekem a következő. Én is 8+1 mentem, szépen látszott minden, bőven kaptam időpontot minden 1. trimeszteres vizsgálatra.
jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyi helyen olvastam a 6 hetet hogy beparáztam. 😅😀 köszönöm. 😁🥰
jan. 25. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes időpont. Én 6+2 voltam, de mivel nem volt szívhang, vissza lettem rendelve 3 hét múlva. Szóval 9+2 voltam, mikor megállapították.
jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mihez? Én sajna, előtte már csomószor voltam ügyeleten és 1x magánban, ahol már volt szívhang is. De a terhesgondozás megkezdéséhez terhesség megállapításra csak 9 hetesen mentem. Most vagyok 10, már megcsináltam az 1.trimeszteri vizsgálatokat. Védőnőhöz kell még mennem, meg genetikai uh.-ra, de arra is megvan már az időpontom.

Szóval a vizsgálatokról nem fogsz lemaradni. Ha pl.azon aggódsz, hogy jó helyen van-e, akkor érdemes előbb. De 7 hetesen már valószínűleg lett volna jele, ha nem, szóval amiatt fölösleges.

jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen jó. Én 8+2 mentem naptárt szerint, aztán méretek szerint csak 6+6 voltam, mint kiderült. Szóval örülök is, hogy nem mentem előbb. Ha te sem tudod pontosan mikor volt ovud, akkor jobb is ha kicsit később mész, biztos legyen szívhang és ne kelljen izgulni utána ez miatt :)
jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 9 hetesen mentem először, nem volt késő.
jan. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!