Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Varrattam most egy tetoválást...

Varrattam most egy tetoválást dátumot kellene átváltani a Maya naptár szerint. Nem akarok valótlan jeleket felvinni magamra. Találtam naptár konvertálót, de nem tudom mennyire reális? Az alábbi időpontot kellene átváltani:1981. 09.26

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 06:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A jelek akár valósak, akár nem,1000 átlagember közül 1000 nem fogja értelmezni tudni.

Helyedben itt nézelődnék:

átváltás maja dátumra - Google-keresés

[link]

2018. ápr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bízom benne,hogy lesz itt valaki, aki tud segíteni. Én elkezdtem boncolgatni a témát és elkezdtem számolgatni,de még véletlenül sem az az eredmény jött ki,amit kidobott a kalkulátor.
2018. ápr. 20. 07:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Kíváncsi voltam, beírtam az első 4 "maya date converter" Google találat oldalára a dátumot, mindegyik ugyanarra konvertálta át: 12.18.8.5.11

Illetve az 5. konverter fordítottan működött, ott vissza tudtam ellenőrizni a maya dátumot, és a helyes 1981.09.26-ot dobta ki. Nekem ennyi egymástól független infó bőven elegendő lenne a megbizonyosodáshoz.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!