Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 5+4 napon látják már az uh-n,...

5+4 napon látják már az uh-n, hogy jó helyen van-e beágyazódva a baba?

Figyelt kérdés
Veszteség miatt szeretnék mielőbb menni hogy lássuk, jó helyen van-e és minden rendben van-e. Volt valaki már kb. ezidőben?
márc. 12. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogjak meg latni. Legalabb egy-masfel hetet varj meg.
márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyi idősen mentem dokihoz. Nem akartam ilyen korán, de később fogant, úgy tudtam kb. 7 hetes vagyok. 3mm volt az embrió és volt szívhang. Gondolom látszott volna , ha rossz helyen van.
márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pete zsákot láttak szikhólyaggal, meg azt hogy jó helyen van.

Aztán 2 hét múlva kellett visszamennem, volt szivhang is.

Más miatt mentem én is, de ha nem is jó helyen van, úgysem csinalnak vele semmit és ha jó helyen van sem garancia hogy minden ok lesz, szóval igazából felesleges.

márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A petezsákot már biztosan látják, hol van, ha a méhen belül van.
márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hetesen mentem szintén korábbi veszteség miatt, azt meg tudta mondani, hogy jó helyen van. 2 hét múlva volt már szívhang is. Most fél éves a babám.🙂
márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

HA látják.

De ha pár nappal később fogant, mint gondolod, akkor nem látnak majd semmit. Esetleg bent is fognak a kórházban, hiszen nem lehet tudni, hogy méhen kívül van-e..

Tök feleslegesen mész, úgy sem fogsz megnyugodni... Megrepedni meg nem fog egy 5 hetes méhen kívüli sem.

márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
márc. 12. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

előző gyerkőccel barnázás miatt mentem 5+2nél, 7,6mm szabályos petezsákban ép szikhólyagot láttak :)

most múlt hétfőn 5+3-nál mentem 9,5mm volt a petezsák

ma mentem vissza újra 6+4nél és 6mm volt a CRL :) szívhang is volt

márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. még annyi, hogy az előző babánál régebbi, rosszabb minőségű és felbontású ultrahang volt és azon is szépen látszott. most már egy új modern, szipi szupi gépük van :D
márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!