Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Le kell venni a cipőt?

Le kell venni a cipőt?

Figyelt kérdés
Amikor vizsgáló asztalra kell feküdni uh miatt pl, akkor sosem tudom, levegyem e cipőt vagy se? Illik levenni?
márc. 18. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem illik levenni, de nyugodtan megkérdezheted az orvost.
márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megkérdezem. Eddig sose kellett.
márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, sőt nálunk nem is hagyja a doki. Én mindig le akartam venni, de nem engedi.
márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk uh-n nem kell, ha van vizsgálat is, akkor nyilván igen.
márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Én mondjuk levettem, mivel a nadrágot/leggingset így is le kellett vennem a vizsgálathoz, a cipőből addig mindenhogy ki kellett bújnom. Egyszerűbb volt odamenni zokniban, mint visszahúzni a cipőt.
márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van kitéve egy papucs, de kb 36os, rám nem jó, úgyhogy mondták, hogy vegyem vissza a cipőmet nyugodtan. Volt amúgy, hogy vittem magammal egy könnyű papucsot, mert a csizmám nem akartam visszavenni.
márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk deréktól lefele egy szál cipőben kell bemenni (van egy öltöző a bejárat és a rendelő között). Abban is kell felfeküdni vizsgálatra. Egészen megalázó pucéron megbeszélni a vérvétel eredményeket, én nem tudom hogy lehetett ezt így kitalálni.
márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gondolom állami
márc. 18. 13:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van öltöző a rendelőben. Ha le kell venni a nadrágot a vizsgálathoz (mert hüvelyi vizsgálat van) akkor a cipőt is. Ha csak hasi UH van, akkor nem kell levenni a cipőt. A "megbeszélős" dolgok mindig a vizsgálat előtt/után vannak, felöltözve.

(Állami rendelés, Pest megye)

márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#7, menj tunikában. Én mindig ilyesmit veszek fel, ha nőgyógyászhoz megyek.
márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!