Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolába milyen tornacipőt és...

Iskolába milyen tornacipőt és benti cipőt szoktatok venni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Mint oviba, vagy figyelembe veszem amit a suli kér. Amiben szellőzik a lába ill. Tartja a bokáját.

Majd most lesz aktuális uh annyira nem releváns a válaszom 😅

2022. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Ilyeneket bentinek: [link]

Tornára mag standard fekete tornacipőt, kötőset szoktak kérni, de sokaknak volt tépőzáras márcsak azért is, mert kötősben mi pl a világon nem találtunk a szükséges méretben...

[link]

2022. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Iskolaba van benti cipo ?

En Szegeden voltam iskolas 30 eve, mar akkor sem volt , csak ovodaban 🧐

2022. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazából nem tudom, hogy fognak-e kérni, vagy van-e kikötés.

30 vagyok, nálunk volt, de csak alsóban, úgy emlékszem…

2022. jún. 13. 17:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Suliban dolgozom, szóval látok sokfélét. Nálunk elég laza, nincsenek megkötések egyikre sem, csak hogy legyen. Tornacipőnek szinte minden gyereknél tépőzárasat látok, ezen belül van a hagyományos vászon, de többen vesznek edzőcipőt is. Az előző olcsóbb valószínűleg kényelmesebb. Viszont nem egyszer előfordult, hogy a szülő áprilisra már újat kellett vegyen, mert a gyerek kinőtte, szóval ezt is érdemes mérlegelni.

Benti cipőnek sokan hoznak vászoncipőt, de népszerű a bélelt gumipapucs is. Az utóbbi nagy előnye, hogy kényelmes és könnyű felvenni. Érdemes tájékozódni vásárlás előtt, hogy a sulinak vannak-e speciális igényei, mert hallottam olyat is, hogy kikötik milyen legyen a tornacipő.

2022. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andi80018 ***** válasza:
Nálunk kérnek benti cipőt, alsóban legalábbis. Én mindig nyitott, tépőzáras szandált vettem, ne izzadjon bele a lába, főleg, mert emeleti osztály lévén elég meleg van egész évben.
2022. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Benti cipő: kényelmes papucs

Tornacipő: "hagyományos" kínais tornacipő. Sz.r minőség, max. egy tanévet bír ki, de cserébe olcsó, így könnyű újat venni, ha kinövi a gyerek akár év közben.


#3 Van, amelyik iskolában van, máshol meg nincs, változó.

2022. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sima dorkót vettem. Bentinek tépőzárasat, tornacipőnek fűzőset (kifejezetten ez volt a kérése a tanítónéninek), ugyanazt a fazont.
2022. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7# Az jó is vola, ha kibírna egy évet, elsőre vettünk olyat, de másfél hónap alatt betört mindkettő talpa, heti 3 tesi órával, mert a maradék 2-ön úszni jártak, azóta inkább normális sportcipőket veszünk, azok bírják.
2022. jún. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Decathlonos cipőket. Tesire és bentinek egyaránt. Egyik teniszcipő, másik gyaloglócipő. Simán bírják.
2022. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!