Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Érdemes még a 37. hétben 4D...

Érdemes még a 37. hétben 4D ultrahangra menni? Azt tudom hogy egyben már nem fér a képre.

Figyelt kérdés

2012. febr. 4. 06:53
 1/6 Kerria ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni, de itt már nagyon jól látszik az arca. Engem például anno ez érdekelt csak. 28.hetesen voltam, és már akkor sem fért bele egyben... de a mosolygós pofija mindent megért. Összehasonlítottam egy 4 hetes kori képével, és abszolút egyezik :)
2012. febr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem mennék.
2012. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen már nem mennék, pár hét és úgyis meglátod az arcocskáját, de neked kell tudni, mi éri meg számodra.

Én mindig a 18-20 hét között mentem mindhárom gyerekkel, mert nekem egyáltalán nem volt fontos, hogy milyen a kis pofija, csak azt akartam tudni - és a 4D-n ez jól látható - hogy mindene rendben, működik, hibátlan. Meg a nemét. :-)) Gondoltam, akármilyen is az arca, már akkor is ezt a babát kapjuk és nekünk úgyis gyönyörű lesz. :-)))

De nem vagyunk egyformák, van, akinek fontos, hogy lássa is mielőbb a kismanót, abszolúte egyéni döntés, hogy kinek mikor és miért fontos.

Az én dokim nem profi ultrahangos, ezt el is mondja magáról, már nyugdíjas, de még dolgozik, neki az uh új találmány, fél praxisát úgy élte végig, hogy nem volt ilyesmi. Amit kell, meg tud nézni, de pl. nem szereti a gyerek nemét tippelgetni - egy gyakorlott, jó uh-s doki vagy szonográfus már a 12. hét körül el tudja találni, 18 hetesen biztosan, az én dokim nem is próbálkozik. Ezért is szoktuk a 18 hetes uh-t kiváltani 4D-vel, így jól megnézik a babát is és kielégül a mi kíváncsiságunk is.

De mondom, ez az én véleményem, van, akinek egészen más fontos - kedves kérdező, dönts szíved szerint! Ha szeretnéd, nehogy megbánd, hogy nem csináltad, de ha nem olyan fontos számodra, akkor az árát költheted jobb helyre is.

2012. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyi idősen már nagyon nagy ehhez,semmi nem fog látszani :( én nem mennék már...
2012. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Jó babavárást :)
2012. febr. 4. 13:59
 6/6 anonim válasza:
na, voltatok? :)hogy sikerült? mi is a 37. hétre kaptunk időpontot, nekünk ez lesz az első 4d-s ultrahang.
2012. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!