Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismami vagyok....

10 hetes kismami vagyok. Szerintetek mikor érdemes elmennem 4D-s ultrahangra?

Figyelt kérdés

Van már egy 28 hónapos kisfiam és minél előbb szeretném tudni a kisbabám nemét.

Nem tehetek róla nem tudok várni :-)

Tudnátok nekem ajánlani valami jó helyet és hogy mikor menjek?

Egyébként heves megyében lakom és itt a közelben szeretnék menni valahova.


2011. nov. 9. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

16-ik hét után és a 20-ik hét elött. szerintem


16-ik hétre kezdödik a változás a nemi szervek között, elötte mindegyik pöckös. 20-ik hét elött meg még bele fér egy képbe, és produkciózhat is.

2011. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia


Én is Heves megyei vagyok :)Gyöngyösön van nagyon jó 4-D-s UH. De ilyen hamar nem fogják megmondani a nemét.Én most voltam 12 hetesen, de még most sem mondtak semmit.

Itt a link:

[link]

2011. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen már mindkettőt megtudtam (1 fiú, 1 lány). És nem voltam külön fizetős 4D-n. Ha jól fordul a baba és elég tapasztalt a szonográfus, 12 hetesen számára már egyértelműen kivehető a nemi szerve a babának. Ha nem mondják meg 12 hetesen akkor én 15-16 hetesen próbálkoznék újra. 18 hetesen meg már megmondják az SZTK-ban is.
2011. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En 16 hetesen mentem a masodik gyerekkel, igaz, hogy nem a nem miatt, hanem csak ugy szimplan. De akkor mar tutira mondtak a nemet is. Egyebkent meg akkor nagyon csontos volt, tehat mozizni meg nem erdemes menni. (En vizsgalat miatt mentem.)

12 hetesen meg nem mernem nem miatt bevallalni a 4d-t, mert akkor meg vagy megmondjak, vagy nem, de egyaltalan nem biztos, hogy kiderul. Szoval inkabb 14. hettol, akkor mar nagyobb ra az esely.

2011. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
12 hetesen és 28 hetesen is voltam 4D-n, és nem bántam meg:-))A második alkalommal mutatta meg, hogy kislány:-))Én Bp-en voltam a 4Dgenesis-nél, nagyon meg voltam elégedve velük!
2011. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos abban a kórházban ahova járok nem mondják meg a nemét még ha látják akkor sem:-(

Nem tudom miért. Azt mondják ha megkérdezed hogy nem mindegy az neked...

A kisfiammal is szó szerint könyörögtem az orvosnak hogy mondja meg és csak nagy nehezen és akkor is flegma volt nagyon.

Nemrég beszéltem egyik ismerősömmel akinek 6 hónapos a kisfia hogy ne is erőlködjek mert úgysem mondják meg.

Menjek el 4d-re ha tudni akarom.

2011. nov. 10. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Atyaég!! Hová jársz???
2011. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hatvan :-(
2011. nov. 10. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Hu, ez gáz. Szerintem gyere át Gyöngyösre. Én is oda járok. Múltkor találkoztam is egy hatvani kismamával, aki onnan jár át.
2011. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!