Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Debreceni Otiban Kovácsné...

A Debreceni Otiban Kovácsné Rácz hajnalka minden nap ultrahangoz, vagy van olyan nap amikor nem?

Figyelt kérdés

Ditrói Péter is szokott ott ultrahangozni, de én nem szeretnék hozzá menni,hanem Hajnalkához, pont úgy emlékszem hogy keddi napokon pont a doki rendel, vagyis ultrahangoz, és Hajnalka nem..


vagy hogy van ez?telefonon meglehet ezt kérdezni vajon?



2012. ápr. 16. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
513-688 az OTI telefonszáma. Én oda jártam, de Ditrói neve már nem volt kiírva. Szerintem már mindennap Hajnalka rendel. Engem mindig ő nézett és nem kérdezték, hogy kihez adjanak időpontot.
2012. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen nagyon kedves vagy,

most hívtam ezt a számot amit megadtál de nem veszik fel.

nagyon megkönnyebbültem

második babámat várom 2 éves a lányom,és vele végig hajnalka ultrahangozott a 12 hét után és nagyon szeretném ha most is ő lenne nem a doki :-)

jövőhéten megyek beutalóval együtt, de azért most nem akarok elsétálni megnézni hogy van a rendelés.

2012. ápr. 16. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ditrói is szokott lenni, de szerintem ő is tök jó. :o)


Sok boldogságot!


36 hetes km

2012. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó a telefonnal:), délután jobban felveszik. Délelőtt, dél körül esélytelen.
2012. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!